Přeskočit na Obsah

Děkujeme, že jste se obrátili na naši společnost .

Váš dotaz jsme předali příslušnému oddělení. Věříme, že se vám ozveme co nejdříve.

Budeme respektovat vaše soukromí a nebudeme vám zasílat nevyžádané e-maily.

Když už jste tady, proč si třeba nepřečíst, co děláme pro dlouhodobá udržitelnost?

Soukromí

Informace, které jste uvedl/a výše, použijeme pro reakci na váš dotaz nebo požadavek. Tyto dotazy a žádosti nejsou považovány za důvěrné. Váš dotaz či požadavek bude předán příslušné osobě v rámci skupiny Unilever, která může působit v zemi bez zákonů o ochraně osobních údajů. Všechny skupiny společnosti Unilever jsou povinny dodržovat vnitřní předpisy ochrany osobních údajů, které vyžadují, aby byly podniknuty kroky k ochraně vašich osobních údajů, a proto mohou být použity pouze při reakci na váš dotaz nebo požadavek.

Tato webová stránka je spravována v USA hostitelskou organizací Syntegra (USA) Inc, nasmlouvanou společností Unilever PLC / Unilever NV. Vzhledem k tomu, že Spojené státy nemají zákony o ochraně dat týkajících se vašich osobních údajů, je hostitelská organizace smluvně vázána realizovat opatření na ochranu vašich osobních informací a zpracovávat je pouze v souladu s pokyny Unilever PLC / Unilever NV. Poskytnutím svých osobních údajů prostřednictvím této webové stránky dáváte souhlas k jejich zpracování výše popsaným způsobem skupině Unilever po celém světě a naší hostitelské organizaci v USA.

Unilever se zavazuje chránit vaše soukromí a zajistit, aby vaše osobní údaje byly chráněny. Další informace naleznete v našich Oznámení o ochraně osobních údajů, v Podmínkách používání a v Oznámení o používání souborů cookie.

Zpět nahoru