1. Domů
  2. Novinky
  3. Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

Na této stránce naleznete tiskové zprávy řazené dle data vydání od roku 2010.

No Results

Sorry, we couldn't find any brands for that search term.

The brand may have been sold to another company - please try again.

Dva salátové dresinky Hellmann’s se staly Reformulacemi roku

Pátý ročník prestižní soutěže Cena Potravinářské komory ČR za nejlepší inovativní výrobek zná od konce července své vítěze. Poprvé v ní uspěla také společnost Unilever. V kategorii Reformulace roku se umístily hned dva salátové dresinky značky Hellmann’s, a to varianty Med a hořčice a Tisíc ostrovů.

Vykouzlete vašemu nádobí zářivý úsměv

Myčka nádobí již dnes pomalu začíná patřit k základnímu vybavení kuchyně stejně tak jako dřez. V Česku ji v současnosti vlastní hned každá třetí domácnost. Není se čemu divit, jde o velice užitečného pomocníka, který dokáže ušetřit spoustu času, vody i vynaložené energie a mytí nádobí v myčce je mnohem ekologičtější než klasickým ručním způsobem. Chcete–li se pyšnit křišťálově lesklým nádobím a čistou myčku, vsaďte na značku Sunlight.

Hellmann‘s mění kvůli chuti některé tatarské omáčky za nové

Praha, 28. listopadu 2016 - Společnost Unilever ČR zaznamenala v prodejní síti několik šarží tatarské omáčky Hellmann’s, jejichž chuť a struktura se liší od standardního výrobku. Nyní tato balení nahrazuje novými produkty, které odpovídají kvalitativním požadavkům firmy. Ačkoliv je konzumace těchto tatarských omáček bezproblémová, někteří zákazníci mohou zaznamenat odlišnou chuť nebo vzhled.

Herrish Patel generálním ředitelem společnosti Unilever ČR a Slovensko

Praha, 30. června 2016 – Herrish Patel (43 let), dosavadní viceprezident pro vztahy se zákazníky společnosti Unilever Austrálie a Nový Zéland se sídlem v Sydney, byl s platností od 1. července jmenován generálním ředitelem společnosti Unilever pro Českou a Slovenskou republiku.

Unilever vstupuje na český trh pracích přípravků se značkou Surf

Praha, 5. května 2016 - Společnost Unilever vstupuje v České republice na trh pracích přípravků se svým světoznámým expertem na praní: značkou Surf. Jde o jednu ze značek společnosti Unilever s obratem více než 1 miliarda eur, podobně jako jsou například Dove, Axe nebo Magnum. Značka Surf byla uvedená na trh v roce 1959, přičemž produkty této řady jsou dnes dostupné v některých zemích Evropy, v Latinské Americe, Asii, Austrálii i Africe. Kromě České republiky vstupuje Unilever s produkty značky Surf zároveň i na slovenský trh.

Stažení části šarže Hellmann´s Česnekových omáček s nesprávnou etiketou

Vzhledem k tomu, že některé výrobky Hellmann´s Česneková omáčka 250 ml byly opatřeny nesprávnou spodní etiketou s názvem CHILLI SAUCE odpovídajícím výrobku Hellmann´s Chilli omáčka 250 ml a nesprávným EAN kódem 8712100548628, UNILEVER ČR spol. s r.o. oznamuje stažení těchto výrobků z trhu. Důvodem stažení je nesprávné označení alergenů na výše zmíněné etiketě, které neodpovídá obsahu alergenů v česnekové omáčce. Hellmann´s Česneková omáčka obsahuje tyto alergeny: vejce, mléko, hořčice a celer.

Unilever zveřejňuje svého druhu první report o lidských právech

Červen 2015: Zveřejnili jsme první report, který shrnuje práci Unileveru, kterou činí v oblasti lidských práv. Report dokumentuje oblasti, ve kterých naše společnost ušla významné kroky kupředu a zároveň vymezuje výzvy, které jsou před námi.

Slavnostní vyhlášení vítězů soutěže Unilever výzva

Společnost Unilever v pátek rozhodla o nejlepších studentských projektech z oblasti udržitelného rozvoje, se kterými studenti vysokých škol z České a Slovenské republiky bojovali o první místa v soutěži Unilever výzva. Vítězem se stal Martin Miško z Prešova s projektem Kde sú včely, tam je život, který se zaměřil na vzdělávání mladých lidí v chovu včel a posílení tradice včelařství na Slovensku. Výhru v podobě 70 000 Kč na realizaci projektu, osobní odměnu 30 000 Kč a poznávací zájezd na Srí Lanku předal slovenskému vítězi generální ředitel Florin Trandafirescu v pražské centrále společnosti.

Známe vítěze soutěže Unilever výzva

Unilever oznámil jména deseti studentů, kteří se se svými projekty v oblastech udržitelného rozvoje probojovali do finále studentské soutěže, kterou společnost realizuje od minulého roku. Mezi finalisty se zařadila i jedna Češka, která stejně jako ostatní výherci, získá od společnosti 70 000 korun na realizaci svého projektu, na kterou mají finalisté čtyři měsíce. Navíc tři z nich mohou získat osobní odměny až do výše 30 000 Kč a cestu na Srí Lanku v rámci slavnostního vyhlášení, které se koná 27. února.

Nahoru

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Neustále hledáme způsoby, jak se spojit s těmi, kteří sdílí zájem o udržitelnou budoucnost.

KONTAKTY

Spojte se se společností Unilever a týmy specialistů nebo najděte kontakty z celého světa.

Kontaktujte nás