Přeskočit na Obsah

Grilovací sezóna začíná! Objevte chutné grilovací omáčky pro masožravce i vegetariány

Publikováno:

Průměrná doba čtení: 1 minuta

Ať už budete grilovat pořádný kus masa nebo připravujete vegetariánský chuťový zážitek se sýrem a grilovanou zeleninou, nezapomeňte na grilovací omáčky. Ty podtrhnou chuť jakéhokoliv pokrmu a snadno s nimi vytvoříte mnoho různých variant. Přinášíme 4 tipy na lahodné omáčky vyrobené z kvalitních surovin, které jídlu dodají další rozměr a vám ušetří spoustu času s přípravou.

Grilovací omáčky - grilování, gril, Hellmann´s

Grilování v rytmu samby

Skvělá grilovací omáčka, která v sobě skrývá jedinečnou kombinaci papriky a česneku, dodá vašemu grilování říz. Název Samba, v překladu božská tanečnice, vystihuje pocit chutí, které vás prostoupí. Omáčka se výborně hodí k čerstvým mořským plodům a rybám, kuřecímu masu nebo zelenině. Dopřejte si letní grilování s omáčkou SAMBA a roztančete vaše chuťové pohárky!

Doporučená cena 72,95 Kč
Dostupné v běžné maloobchodní síti

Česneková omáčka pro každou grilovačku

Omáčka s příjemnou česnekovou chutí je univerzálním společníkem každého grilovaného pokrmu. Výborně se hodí k masu, zejména vepřovému, a skvěle se vyjímá i v kombinaci s grilovaným sýrem nebo pečenými bramborami. Každé sousto s touto lahodnou omáčkou se stane nezapomenutelným díky bohaté a vyvážené česnekove kombinaci.

Doporučená cena 72,95 Kč
Dostupné v běžné maloobchodní síti

ORIGINAL BBQ SAUCE pro milovníky grilovaných žebírek

Barbeque grilovací omáčka je klasická omáčka k masu, která při grilování nesmí chybět. Její jemně zauzená příchuť skvěle doplní marinovaná žebírka, chutné hovězí steaky nebo šťavnatou krkovičku. Díky praktickému a lehkému obalu ji navíc můžete bez obav přibalit na každou venkovní akci.

Doporučená cena 72,95 Kč
Dostupné v běžné maloobchodní síti

grilovacia omáčka and if needed you can use the exact name on the bottle.

Novinka stvořená přímo pro hranolky

Nová omáčka Na hranolky je ideální volba pro ty, kteří chtějí oblíbenou přílohu udělat ještě chutnější. Kromě toho, že perfektně doplní hranolky, se skvěle hodí i k pečeným bramborám a grilovanému masu, s nímž vytvoří jedinečnou kombinaci a gurmánský zážitek. Je mírně pikantní a nabízí bohatou rajčatovou chuť, která oživí váš oběd nebo večeři. Dopřejte si plnější a výraznější chuť milovaných hranolek.

Doporučená cena 72,95 Kč
Dostupné v běžné maloobchodní síti.

grilovacia omáčka and if needed you can use the exact name on the bottle.

Více o novinkách, tipy na recepty a informace o produktech značky Hellmann’s najde také na www.hellmanns.cz

Zpět nahoru