Přeskočit na Obsah

Unilever ČR a SR vede nově Vojtěch Bukač

Publikováno:

Průměrná doba čtení: 2 minuty

Vojtěch Bukač, nový ředitel, Unilever

Praha, 16. října 2023 – Vojtěch Bukač od října přebírá řízení české a slovenské pobočky Unileveru. Rozšíří tak svou současnou pozici obchodního ředitele pro ČR a SR, kde vede široký obchodní tým. Vojtěch střídá ve vedení Michaelu Franekovou, která obě země řídila dohromady s potravinovou divizí za region střední a východní Evropy (EE) od roku 2019. Michaela bude nově, vedle divize potravin pro EE, řídit vybrané kategorie v rámci Evropy. Nadále bude působit z pražské kanceláře.

„Chtěl bych navázat na Michaelu, která odvedla skvělou práci v rozvoji naší firemní kultury i našich talentů a pokračovat v implementaci našich udržitelných cílů jak interně, tak vůči zákazníkům a spotřebitelům. Vzhledem k mým dlouholetým zkušenostem z oblasti prodeje chci posilovat klíčovou orientaci na spotřebitele, perfektní exekuci, budování a rozvoj kategorií a užší spolupráci s našimi zákazníky.“

Vojtěch do Unileveru nastoupil před více než 11 lety s předchozími zkušenostmi z různých obchodních pozic a trade marketingu. Tři roky také vedl slovenskou pobočku. Poslední rok převzal plně zodpovědnost za český a slovenský obchodní tým.

Unilever je od roku 2022 řízen vertikálně v rámci 5 divizí (Potraviny, Zmrzlina, Beauty & Wellbeing, Personal Care, Home Care). Jednotlivé divize přímo odpovídají vedení v Evropě. Vojtěch tak bude v nové roli zastřešovat lokální řízení společnosti, rozvoj firemní kultury a zaměstnanců, a zároveň nadále bude pokračovat ve vedení obchodního týmu a spolupráci s klíčovými zákazníky.

Zpět nahoru