Přeskočit na Obsah

Magnum představuje mini verzi ikonické zmrzliny na rostlinné bázi

Publikováno:

Průměrná doba čtení: 2 minuty

Prémiová značka zmrzliny spouští novou produktovou řadu mini veganských příchutí právě včas na lednovou veganskou výzvu.

add altext

Světová autorita v oboru požitku Magnum představuje miniaturní verzi oblíbených příchutí Vegan. Magnum Vegan Mini jsou dostupné v multipacích obsahujících výběr dvou Vegan příchutí: x3 Magnum Vegan Classic a x3 Magnum Vegan Almond. Magnum Vegan Mini nabízí delikátní veganský požitek bez kompromisů na poli kvality nebo chuti.

Magnum Vegan Classic Mini kombinuje luxusní sametovou zmrzlinu vyrobenou z velmi kvalitní vanilky z Madagaskaru a delikátní křupavou veganskou čokoládovou polevu Magnum.

Nebo si vyberte lahodný zážitek s Magnum Vegan Almond Mini: sametovou veganskou zmrzlinou máčenou ve veganské čokoládové polevě s křupavými kousky mandlí. Tato kombinace nabízí veškerý veganský požitek ze zmrzliny Magnum.

Tyto lahůdky jsou jedinečné, a to nejen díky udržitelně získávanému kakau certifikovaném Rainforest Alliance, velmi kvalitní vanilce z Madagaskaru nebo kalifornským mandlím. Není divu, že současná veganská produktová řada Magnum byla oceněna organizací PETA.

Hrachový protein je klíčovou složkou pro sametovou zmrzlinu Magnum a umožňuje nám nedělat kompromisy v chuti a struktuře.

Marianna Šurinová, Brand manažerka značky Magnum za Česko a Slovensko, říká: „ Je neuvěřitelné, kolik lidí po celém světě, se rok co rok přiklání k rostlinné stravě, ať už během celého roku, nebo minimálně po dobu výzvy „Veganuary“. Důvody tohoto rozhodnutí, ať už jsou zdravotnické, nebo etické by neměly bránit spotřebitelům dopřát si požitek z oblíbených produktů, proto jsme rádi, že letos můžeme představit nové balení Magnum Vegan Mini.“

Magnum věří, že den bez požitku je den ztracený a každý by měl mít možnost dopřát si potěšení, ať už je to cokoliv. Magnum vás zve k tomu, abyste se tento leden zapojili do veganské výzvy a ponořili se do požitku na přírodní bázi. Užijte si Magnum vegan!

add altext
Zpět nahoru