Přeskočit na Obsah

Unilever Czech Republic Změnit lokaci


Magnum představuje mini verzi ikonické zmrzliny na rostlinné bázi

Prémiová značka zmrzliny spouští novou produktovou řadu mini veganských příchutí právě včas na lednovou veganskou výzvu.

add altext

Světová autorita v oboru požitku Magnum představuje miniaturní verzi oblíbených příchutí Vegan. Magnum Vegan Mini jsou dostupné v multipacích obsahujících výběr dvou Vegan příchutí: x3 Magnum Vegan Classic a x3 Magnum Vegan Almond. Magnum Vegan Mini nabízí delikátní veganský požitek bez kompromisů na poli kvality nebo chuti.

Magnum Vegan Classic Mini kombinuje luxusní sametovou zmrzlinu vyrobenou z velmi kvalitní vanilky z Madagaskaru a delikátní křupavou veganskou čokoládovou polevu Magnum.

Nebo si vyberte lahodný zážitek s Magnum Vegan Almond Mini: sametovou veganskou zmrzlinou máčenou ve veganské čokoládové polevě s křupavými kousky mandlí. Tato kombinace nabízí veškerý veganský požitek ze zmrzliny Magnum.

Tyto lahůdky jsou jedinečné, a to nejen díky udržitelně získávanému kakau certifikovaném Rainforest Alliance, velmi kvalitní vanilce z Madagaskaru nebo kalifornským mandlím. Není divu, že současná veganská produktová řada Magnum byla oceněna organizací PETA.

Hrachový protein je klíčovou složkou pro sametovou zmrzlinu Magnum a umožňuje nám nedělat kompromisy v chuti a struktuře.

Marianna Šurinová, Brand manažerka značky Magnum za Česko a Slovensko, říká: „ Je neuvěřitelné, kolik lidí po celém světě, se rok co rok přiklání k rostlinné stravě, ať už během celého roku, nebo minimálně po dobu výzvy „Veganuary“. Důvody tohoto rozhodnutí, ať už jsou zdravotnické, nebo etické by neměly bránit spotřebitelům dopřát si požitek z oblíbených produktů, proto jsme rádi, že letos můžeme představit nové balení Magnum Vegan Mini.“

Magnum věří, že den bez požitku je den ztracený a každý by měl mít možnost dopřát si potěšení, ať už je to cokoliv. Magnum vás zve k tomu, abyste se tento leden zapojili do veganské výzvy a ponořili se do požitku na přírodní bázi. Užijte si Magnum vegan!

add altext