Přeskočit na Obsah

Značka TRESemmé získala osvědčení organizace PETA

Publikováno:

Průměrná doba čtení: 2 minuty

Značka TRESemmé dodává ženám výrobky profesionální kvality, s nimiž podtrhnou svůj osobitý styl a dokážou každý den vypadat podle svých představ. Nyní značka TRESemmé s hrdostí oznamuje, že její kompletní portfolio výrobků získalo celosvětové oficiální osvědčení organizace PETA (People for the Ethical Treatment of Animals – Lidé pro etické zacházení se zvířaty). Můžete si tak udržet vlastní styl s vědomím, že značka TRESemmé netestuje své výrobky na zvířatech.

A photo of TRESemmé haircare products on a dressing table. TRESemme is now PETA-Approved

Všechny výrobky TRESemmé ponesou od ledna 2022 logo organizace PETA „Beauty Without Bunnies“, které zákazníky informuje, že TRESemmé své výrobky nikde na světě netestuje a v budoucnu nebude testovat na zvířatech a že tato značka získala osvědčení organizace PETA.

Kathy Guillermo, Senior Vice President oddělení laboratorního výzkumu pro organizaci PETA, uvedla: „Celosvětový program organizace PETA ‚Beauty Without Bunnies‘ vítá TRESemmé, ikonickou značku profesionální péče o vlasy ze skupiny Unilever, na našem seznamu společností, které se zřekly všech testů na zvířatech. Uvědomělí zákazníci mohou nyní kdekoli na světě najít výrobky péče o vlasy profesionální kvality značky TRESemmé, které nejsou testovány na zvířatech. Zastáváme názor, že každá žena by měla vypadat a připadat si nádherně – a s výrobky, které se netestují na zvířatech, se můžeme cítit krásně nejen navenek, ale i uvnitř.“

Již před více než 40 lety začala společnost Unilever používat postupy k zajištění nezávadnosti svých výrobků a jejich složení bez testování na zvířatech. Neustálé úsilí skupiny Unilever při hledání alternativ k testování na zvířatech, a její závazek prosazovat tyto nové metody celosvětově, uznala také společnost PETA, která ji zařadila na seznam společností „usilujících o regulatorní změnu“.

Bérengère Loubatier, Global Brand Vice President značky TRESemmé, uvádí: „Pro naše hodnoty v TRESemmé je zásadní, abychom netestovali na zvířatech žádné naše výrobky. Program organizace PETA ‚Beauty Without Bunnies‘ je celosvětově proslulý díky svým standardům vysoké kvality a důslednosti a je pro nás velkou ctí, že naše značka získala oficiální osvědčení organizace PETA. Zásluhou portfolia výrobků profesionální kvality značky TRESemmé si mohou ženy zvolit vlastní styl s vědomím, že žádný z našich výrobků není testován na zvířatech.“

Lara Bošnjak, Brand Manager značky TRESemmé pro Česko a Slovensko, k udělení certifikace doplňuje: „Tento krok uvítají také naši spotřebitelé v České republice a na Slovensku, protože jde o oblast, která i u nás nabývá na důležitosti při výběru produktů. A moc mě těší, že jsme zase o kus blíže naplnění závazků naší kategorie Krásy a péče o tělo zvaných Pozitivní krása, a to konkrétně podpořit přijetí globálního zákazu testování kosmetiky na zvířatech do roku 2023.”

Zpět nahoru