Přeskočit na Obsah

Prohlubujeme svou angažovanost v oblasti ekologického zemědělství

Publikováno:

Průměrná doba čtení: 1 minuta

certifikát biopotraviny

Udržitelnost a kvalita jsou pro nás zásadními prioritami. Naším posláním je, abychom dodávali vysoce kvalitní produkty, u kterých si můžete být jistí, že nemají škodlivý dopad na životní prostředí.

Proto klademe maximální důraz na to, aby naše suroviny pocházely z ekologických a udržitelných zdrojů. Snažíme se reagovat na sociální, environmentální i ekonomické výzvy naší doby. Z toho důvodu prohlubujeme svou angažovanost v BIOpotravinách a ekologickém zemědělství.

Naše udržitelné cíle adresujeme skrze značky, které pomáhají řešit, kromě jiného, i ekologické problémy. Proto v oblasti BIO certifikace již od roku 2018 spolupracujeme s BUREAU VERITAS CERTIFICATION CZ, s.r.o., uznávaným certifikačním orgánem a kontrolním subjektem.

Jejich inspektoři při každoroční kontrole ocenili náš kontinuální důraz na kvalitu a původ surovin obsažených v našich produktech a my opět obhájili certifikát pro distribuci BIOpotravin.

Proto si můžete být jistí, že naše BIOpotraviny neobsahují žádné zbytky chemických látek ani geneticky modifikovaných organismů. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin, bez nepřírodních konzervantů, barviv, či dochucovadel a splňují přísná kritéria v oblasti ekologického zemědělství.

Zpět nahoru