Přeskočit na Obsah

Ben & Jerry's opět podpořil Prague Pride a petici Jsme fér

Publikováno:

Průměrná doba čtení: 1 minuta

12. 8. 2020 Značka zmrzliny Ben & Jerry’s již před 42 lety vzešla z pevně daných hodnot, které staví na hlubokém respektu vůči všem. Po celou dobu své existence se tak zasazuje o rovná občanská práva pro všechny bez výjimek a dlouhodobě podporuje veškeré aktivity, které mohou k rovným právům pro všechny přispět. I proto ani letos značka Ben & Jerry’s nechybí na tradičním Prague Pride a opět podporuje petici organizace Jsme fér za manželství pro všechny!

ben jerrys ice cream and pride flags

Ikonická zmrzlinová značka Ben & Jerry’s je dobře známá pro svou výjimečnou chuť dosaženou díky smíchání zmrzliny vyrobené z kvalitních, odpovědně získávaných surovin, spolu s kousky sušenek, čokolády, či oříšků. Tato pochoutka americké značky dlouhodobě podporuje práva LGBT komunity včetně práva na stejnopohlavní manželství. I to je důvod, proč v České republice dlouhodobě spolupracuje s organizací Prague Pride a podporuje organizaci Jsme fér.

Na letošním ročníku Prague Pride mohli návštěvníci Ben & Jerry’s ochutnat zdarma hned při dvou příležitostech. Nejdříve v Pride Village na Střeleckém ostrově a poté na Duhové plavbě po Vltavě z Modřan a zpět.

Spolu s Prague Pride týdnem organizace Jsme fér zveřejnila Petici na manželství pro všechny, kterou ve společnosti Unilever také dlouhodobě podporujeme. Například v roce 2018 se nám interně podařilo sesbírat 95 podpisů pro tuto petici! Naše úsilí nevzdáváme a naši zaměstnanci podepisují i letos.

Přidáte se k nám? My se již nyní těšíme, až s naší značkou Ben & Jerry’s budeme moct podpořit další takové projekty a zúčastnit se dalšího ročníku Prague Pride!

b
Zpět nahoru