Přeskočit na Obsah

Unilever stahuje vánoční sady AXE Dark Temptation s plovoucím reproduktorem

Publikováno:

Průměrná doba čtení: 2 minuty

Praha, 11. února 2019

Z důvodů několika reklamací reproduktoru a USB kabelu v dárkových vánočních sadách značky AXE ve Velké Británii se společnost UNILEVER ČR, spol. s r.o., rozhodla preventivně stáhnout z trhu tyto sady v České republice, a to i přesto, že v České republice ani na Slovensku nebyla žádná reklamace obdržena. Shodný krok byl učiněn i v ostatních zemích EU.

Ve Velké Británii bylo zjištěno, že za určitých podmínek se USB kabel dodávaný v této sadě může při nabíjení reproduktoru přehřívat. Toto opatření se netýká kosmetických výrobků, které byly součástí balení. Ty mohou být nadále bez obav používány.

V České republice ani na Slovensku nebyla zaznamenána žádná spotřebitelská stížnost. Protože je pro společnost UNILEVER ČR, spol. s r.o., bezpečnost spotřebitelů na prvním místě, rozhodla se preventivně stáhnout z trhu obě zařízení (USB kabel a reproduktor). Zákazníci, kteří si uvedený kosmetický balíček zakoupili, mohou kdykoliv kontaktovat zákaznickou linku společnosti na čísle 844 222 844 nebo využít e-mailovou adresu infolinka@unilever.com, kde jim budou sděleny podrobné informace ohledně následného postupu a kompenzace. Společnost doporučuje obě zařízení dále nepoužívat a reklamovat. Spotřebitelé nemusejí vracet kosmetické produkty značky AXE, jež byly součástí vánoční sady.

Společnost UNILEVER ČR, spol. s r.o., se svým zákazníkům za vzniklou situaci velmi omlouvá.

Kontakt pro další informace:

AMI Communications
Pavla Šeborová
pavla.seborova@amic.cz
+420 607 556 563

Zpět nahoru