Přeskočit na Obsah

Knorr

Publikováno:

Průměrná doba čtení: 1 minuta

Začalo to v roce 1838 v německém Heilbronnu. Carl Heinrich Knorr tehdy přemýšlel o tom, jak dát svým zaměstnancům rychlé, chutné a výživné jídlo. Experimentoval a nakonec se vrátil ke kořenům uchovávání hodnotného jídla. Vrátil se k sušení. Roky letěly, receptury se zdokonalovaly. Stále chutnější produkty Knorr brzy opustily hranice firmy, dostaly se do jiných zemí a dnes s nimi každou hodinu přijde do kontaktu půl milionu lidí na celém světě.

Knorr+banner


Produkty, které inspirují

Pomáhají šetřit váš čas.

Hodnota, kterou předávají, není jen pocit sytosti. Je to radost z chuti. Suroviny pro naše výrobky pěstujeme s ohledem na udržitelný rozvoj, šetrně k prostředí, ve kterém žijeme.S úctou ke sto tisícům farmářů, se kterými spolupracujeme a od kterých odebíráme víc jak miliardu kilogramů čerstvé zeleniny každý rok.Využíváme nadhled a zkušenosti 230 opravdových šéfkuchařů, kteří připravují nejlepší receptury pro opravdové lidi. Pro vás.

Váš příběh

Příběh Knorru není jen náš. Denně patří 320 milionům našich zákazníků. Říká se, že láska prochází žaludkem a my si moc vážíme toho, že můžeme přinášet pohodu do vašich kuchyní.

A taky jistotu, že vaše jídla budou skvěle chutnat.

Věříme, že hodnotou, kterou vám předáváme, je náš poctivý přístup k přípravě receptur, ale i každodenní uvažování jak, kdy a proč sklízet a sušit, abyste si pochutnali.

S vášní pro chuť

Přinášíme receptury, které zjednoduší váš život. Pečujeme o vás, abyste vy mohli snáze pečovat o lidi kolem sebe.

Našimi hlavními ingrediencemi přitom nejsou ani koření ani sušená zelenina. Jsou jimi poctivost surovin, pečlivost jejich výběru a chuť.

Žijeme jídlem a jsme rádi, když vám chutná.

Youtube: www.youtube.com/user/bohatybujon

Zpět nahoru