1. Domů
  2. ...
  3. Press releases
  4. Unilever vstupuje na český trh pracích přípravků se značkou Surf

Unilever vstupuje na český trh pracích přípravků se značkou Surf

Praha, 5. května 2016 - Společnost Unilever vstupuje v České republice na trh pracích přípravků se svým světoznámým expertem na praní: značkou Surf. Jde o jednu ze značek společnosti Unilever s obratem více než 1 miliarda eur, podobně jako jsou například Dove, Axe nebo Magnum. Značka Surf byla uvedená na trh v roce 1959, přičemž produkty této řady jsou dnes dostupné v některých zemích Evropy, v Latinské Americe, Asii, Austrálii i Africe. Kromě České republiky vstupuje Unilever s produkty značky Surf zároveň i na slovenský trh.

„Značka Surf skvěle doplní naše současné portfolio výrobků péče o domácnost a jsme skutečně nadšeni, že můžeme tuto celosvětově velmi oblíbenou značku přinést nyní i do našich domácností. Surf přistupuje k praní prádla jinak. Prostřednictvím veselého maskota Surfíka, který vznikl z mýdlové pěny, přináší do každodenního života více radosti a potěšení. Díky jedinečné vůni chce Surf povýšit praní z nudné činnosti na příjemný zážitek,“ vysvětluje Lukáš Poór, marketingový ředitel společnosti Unilever pro Českou republiku a Slovensko. 

Značka Surf bude na českém trhu k dostání ve všech oblíbených formátech – v podobě klasického prášku na praní, tekutého gelu nebo v moderních kapslích. Zákazníci naleznou novou řadu pracích přípravků ve většině obchodních řetězů a v drogistických obchodech po celé ČR. Nezávazná doporučená spotřebitelská cena za menší balení řady Surf (20 pracích dávek prášku / gelu nebo 15 kapslí na praní) je stanovená na 129,90 Kč a větší balení (60 pracích dávek prášku / gelu nebo 45 kapslí) bude pak stát 329,90 Kč. 


Doporučení, jaký druh prášku použít, komentuje dále Lukáš Poór: „Na velmi znečištěné prádlo doporučujeme použít prášek, pro maximální vůni tekutý gel a pro co možná nejpohodlnější použití pak gelové kapsle. Prací přípravky perfektně odstraňují nejen nečistoty, ale také dodávají prádlu nádhernou vůni.“ „Věříme, že spotřebitele po vyzkoušení značky Surf okouzlí zářivá čistota a překvapivě dlouhotrvající a podmanivá vůně,“ dodává Lukáš Poór. 

Spotřebitelé si budou moci na tuzemském trhu vybrat hned ze tří druhů pracích přípravků s intenzivními vůněmi. Varianta Tropical Lily & Ylang Ylang v růžovém balení je inspirovaná květinovými tóny, Iris & Spring Rose ve fialovém balení má okouzlující kořenité aroma a třetí vůně White Orchid & Jasmine v modro-bílém balení má podmanivé ovocné podtóny. Varianty COLOR (růžové a fialové balení) jsou určené pro barevné prádlo, varianta WHITE (světle modré balení) obsahuje složky pro zvýraznění zářivosti bílého prádla.

Surf_three range_800x179 

Společnost Unilever podpoří od června vstup značky Surf na český trh prostřednictvím reklamní kampaně v televizi, digitálními kampaněmi na Facebooku a Youtube a in-store aktivací.Veronika Kúšiková Corporate Communications

Unilever ČR spol. s r. o.
Rohanské nábřeží 670/17
Praha 8
186 00

T: +420 224 071 612
Veronika.Kusikova@unilever.com

Prozkoumat více o těchto tématech
Nahoru

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Neustále hledáme způsoby, jak se spojit s těmi, kteří sdílí zájem o udržitelnou budoucnost.

KONTAKTY

Spojte se se společností Unilever a týmy specialistů nebo najděte kontakty z celého světa.

Kontaktujte nás