Přeskočit na Obsah

Hellmann‘s mění kvůli chuti některé tatarské omáčky za nové

Publikováno:

Průměrná doba čtení: 1 minuta

Praha, 28. listopadu 2016 - Společnost Unilever ČR zaznamenala v prodejní síti několik šarží tatarské omáčky Hellmann’s, jejichž chuť a struktura se liší od standardního výrobku. Nyní tato balení nahrazuje novými produkty, které odpovídají kvalitativním požadavkům firmy. Ačkoliv je konzumace těchto tatarských omáček bezproblémová, někteří zákazníci mohou zaznamenat odlišnou chuť nebo vzhled.

Kvalita výrobků je pro společnost prioritou. Proto se firma rozhodla šarže, které neodpovídají vysokým nárokům na produktovou řadu tatarských omáček Hellmann’s, vyměnit za nové produkty, které kvalitativní standardy splňují.

Společnost ujišťuje zákazníky, že konzumace těchto výrobků nepředstavuje zdravotní riziko, ačkoliv mohou chutnat nebo vypadat odlišně než obvykle. Podrobné informace naleznou spotřebitelé na webových stránkách www.hellmanns.cz, kde jsou uvedena i čísla produktových šarží, kterých se toto oznámení týká. Spotřebitelé mohou také kontaktovat zákaznickou linku na čísle 844 222 844 nebo využít e-mailovou adresu infolinka@unilever.com, aby se dozvěděli, jakým způsobem si mohou již zakoupený výrobek vyměnit za nový.

Tatarských omáček z jiných číselných šarží než jsou ty uvedené na webové stránce nebo jakýchkoliv dalších produktů značky Hellmann‘s se toto opatření netýká a jejich kvalita není nijak ovlivněna.Tatarská omáčka Hellmann's_330x330

Kontakt pro další informace:

AMI Communications

Vladan Crha

vladan.crha@amic.cz

+420 739 607 562Zpět nahoru