Stažení části šarže Hellmann´s Česnekových omáček s nesprávnou etiketou

Vzhledem k tomu, že některé výrobky Hellmann´s Česneková omáčka 250 ml byly opatřeny nesprávnou spodní etiketou s názvem CHILLI SAUCE odpovídajícím výrobku Hellmann´s Chilli omáčka 250 ml a nesprávným EAN kódem 8712100548628, UNILEVER ČR spol. s r.o. oznamuje stažení těchto výrobků z trhu. Důvodem stažení je nesprávné označení alergenů na výše zmíněné etiketě, které neodpovídá obsahu alergenů v česnekové omáčce. Hellmann´s Česneková omáčka obsahuje tyto alergeny: vejce, mléko, hořčice a celer.

Výrobky jsou kvalitativně v pořádku, ale opatřené nesprávnou etiketou CHILLI SAUCE s číslem šarže L513800D16 a doporučeným datem spotřeby 11. 7. 2016. Tyto výrobky obsahují bílou česnekovou omáčku. Chilli omáčka je běžně dobře rozpoznatelná podle červené barvy. Spotřebitele, kteří si zakoupili tyto výrobky, žádáme, aby kontaktovali infolinku na čísle 844 222 844 nebo přes e-mail: infolinka@unilever.com.

Jakékoliv další výrobky značky Hellmann´s včetně ostatních šarží Hellmann's Česneková omáčka 250 ml nejsou stahováním nijak dotčeny. Kvalita našich výrobků a jejich plný soulad s právními předpisy je prioritou pro společnost Unilever, což je důvodem, proč se společnost rozhodla stáhnout uvedenou část šarže z trhu.

Kontakt na oddělení komunikace pro ČR/SR:

UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Voctářova 2497/18
Praha 8 – Libeň
180 00


Veronika.Kusikova@unilever.com

Prozkoumat více o těchto tématech

Nahoru

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Neustále hledáme způsoby, jak se spojit s těmi, kteří sdílí zájem o udržitelnou budoucnost.

KONTAKTY

Spojte se se společností Unilever a týmy specialistů nebo najděte kontakty z celého světa.

Kontaktujte nás