Už žádný obyčejný WC blok!

Jak je známo, toaleta je oblíbeným útočištěm všech možných bakterií, které umí z mísy urazit vzdálenost až několik metrů a smlsnout si tak i na vašem zubním kartáčku. Právě proto byste vaši toaletě měli věnovat zvýšenou pozornost, pravidelně ji dezinfikovat a vybavit vhodným WC blokem. Vyzkoušejte sílu značky Domestos v podobě revolučního čisticího WC proužku Domestos ATTAX! Nový Domestos ATTAX se jednoduše aplikuje, vydrží až 150 spláchnutí a po celou dobu udrží vaši toaletu svěží a čistou!

Unilever logo

Nová generace WC bloků Domestos ATTAX usnadňuje moderním ženám péči o čistotu toalety. Gelový proužek se jednoduše přilepí na suchou část toaletní mísy, kde poté vydrží až 150 spláchnutí. Po této době nemusíte proužek z mísy složitě odstraňovat a dotýkat se tak bakterií, stačí jej štětkou odlepit a spláchnout. Díky 5% obsahu parfému si proužek udrží po celou dobu působení příjemnou vůni!

Novinka Domestos ATTAX je k dostání za velmi příznivou cenu, a to ve 2 variantách: Ocean (vůně oceánu) a Citrus (vůně citrusových plodů). Vybrat si můžete z balení po 3 ks proužků (36,90 Kč*) nebo 6ti ks proužků (64,90 Kč*).

* nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Czech Republic

UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Voctářova 2497/18
Praha 8 – Libeň
180 00

+420 224 071 612
Veronika.Kusikova@unilever.com

Prozkoumat více o těchto tématech

Nahoru

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Neustále hledáme způsoby, jak se spojit s těmi, kteří sdílí zájem o udržitelnou budoucnost.

KONTAKTY

Spojte se se společností Unilever a týmy specialistů nebo najděte kontakty z celého světa.

Kontaktujte nás