Novinka od Cifu – Univerzální čisticí ubrousky

Pravidelnému většímu úklidu se chtě nechtě jednou týdně věnuje každá z nás. Co ale se zašpiněnou kuchyňskou deskou nebo umazanou vodovodní baterií v době, kdy na úklid není chuť ani čas? Žádné z nás se v těchto případech nechce vytahovat houbička, hadřík a kbelík plný čisticích přípravků. Proto někdy raději přimhouříme oko. Tomu je však konec! Skvělým řešením jsou Cif Univerzální čisticí ubrousky, které zničí veškerou špínu, a to jedním tahem!

Rychlý úklid bez nutnosti hadříků, houbiček a několika čisticích přípravků se stal skutečností. Novinka Cif Univerzální čisticí ubrousky vám ušetří spoustu času a energie. Ubrousek jedním tahem díky formuli Easy Lift rychle odstraní špínu ze všech povrchů v domácnosti. Dřez, sporák, koupelnová dlažba, koš, sprchový kout či kuchyňská linka budou opět zářit novotou. Ubrousek po použití jednoduše vyhodíte do koše. Pomocníka pro každodenní úklid oceníte také v kanceláři pro úklid pracovního stolu, klávesnice nebo očištění telefonu.

Nezbytnou součást rychlého úklidu, Cif Univerzální čisticí ubrousky, seženete ve 2 variantách – lemon a ocean. Balení obsahuje 50 ks jednorázových ubrousků. Nezávazná doporučená spotřebitelská cena je 74,90 Kč.

Czech Republic

UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Voctářova 2497/18
Praha 8 – Libeň
180 00

+420 224 071 612
Veronika.Kusikova@unilever.com

Prozkoumat více o těchto tématech

Nahoru

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Neustále hledáme způsoby, jak se spojit s těmi, kteří sdílí zájem o udržitelnou budoucnost.

KONTAKTY

Spojte se se společností Unilever a týmy specialistů nebo najděte kontakty z celého světa.

Kontaktujte nás