Toni&Guy Hair Meet Wardrobe jako oficiální vlasový partner Prague Fashion Weeku

PFW je samostatný nezávislý projekt, který splňuje parametry fashion weeku světové úrovně. Praha se stane v těchto dnech dějištěm veřejné prezentace luxusní módy a stejně jako v minulých letech ji navštíví zajímavé osobnosti ze světa módy. Mezi ty nejslavnější patří jistě supermodelka Petra Němcová, Taťána Kuchařová a událostí číslo jedna bude světová premiéra kolekce La Perla Jaro/léto 2014.

V pátek 13. září se celé dějiště PFW přemístí na Alšovo nábřeží, kde bude postaven stejně jako v minulém roce stan a budou v něm probíhat veřejně přístupné přehlídky.

Pátek bude také probíhat ve znamení britské módy pod názvem Fashion is GREAT Britain. Ve stanu na Alšově nábřeží bude od 14h probíhat veřejně přístupné představení hlavních britských trendů, mezi kterými nemůže chybět ani TONI&GUY se svými britskými kořeny.

TONI&GUY Hair Meet Wardrobe bude ve spolupráci se svou lokální ambasadorkou Lucií Molnárovou a se salony TONI&GUY připravovat modelky na přehlídky v rámci celého PFW. Po dlouholeté tradici z London Fashion Week, kde TONI&GUY stojí za hlavními světovými vlasovými trendy, se přidává i Praha.

Tipy na styling naleznete na www.hairmeetwardrobe.cz a Facebookové stránce

https://www.facebook.com/HairMeetWardrobeCZ

Czech Republic

UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Voctářova 2497/18
Praha 8 – Libeň
180 00

+420 224 071 612
Veronika.Kusikova@unilever.com

Prozkoumat více o těchto tématech

Nahoru

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Neustále hledáme způsoby, jak se spojit s těmi, kteří sdílí zájem o udržitelnou budoucnost.

KONTAKTY

Spojte se se společností Unilever a týmy specialistů nebo najděte kontakty z celého světa.

Kontaktujte nás