Nová Rexona Men: Ochrana i design šité mužům na míru

Buďte přitažliví a bez obav z nepříjemného pocení. S novou Rexonou Men dáte sbohem propoceným košilím a oceníte skvělý design od světoznámé designérské společnosti Pininfarina. Váš nový antiperspirant bude nyní silný nejen zevnitř, ale i navenek.

Nová Rexona Men s technologií MOTIONSENSETM reagující na pohyb, řeší problém pocení už v jeho počátku. Tato technologie, kterou nyní obsahují všechny antiperspiranty Rexona Men ve spreji, je založena na přítomnosti mikro kapslí, které v důsledku pohybu praskají a uvolňují tak malé dávky parfému v průběhu celého dne. Díky ní se tak budete cítit svěží po celých 48 hodin a vaše oblečení zůstane bez následků nepříjemného pocení. Rexona Men

Design z dílny přední designérské společnosti Pininfarina, která je známá svými designy vozů Ferrari, zaručuje nejen stylový vzhled antiperspirantu, ale i praktickou manipulaci. Motiv kopírující pneumatiky vám skvěle padne do ruky a umožní bezproblémové použití. Svoji dávku svěžesti si navíc kdykoliv můžete dopřát pomocí intuitivního otevírání se 45° rotačním uzávěrem. Nový antiperspirant Rexona Men je nyní silný nejen zevnitř, ale i navenek. Rexona Men poskytuje pohodlí a ochranu po celý den každému muži, který oceňuje dokonalý a stylový vzhled, bezchybnou funkčnost a 100% ochranu. S novou Rexonou s designem od automobilových expertů zkrátka nemůžete nikdy sáhnout vedle.

Nové antiperspiranty pro muže Rexona Men ve spreji jsou dostání v běžné maloobchodní síti. Nezávazná doporučená spotřebitelská cena je 74,90 Kč.

Czech Republic

UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Voctářova 2497/18
Praha 8 – Libeň
180 00

+420 224 071 612
Veronika.Kusikova@unilever.com

Prozkoumat více o těchto tématech

Nahoru

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Neustále hledáme způsoby, jak se spojit s těmi, kteří sdílí zájem o udržitelnou budoucnost.

KONTAKTY

Spojte se se společností Unilever a týmy specialistů nebo najděte kontakty z celého světa.

Kontaktujte nás