Unilever ČR získal ocenění Podnik podporující zdraví

Společnost Unilever Česká republika získala nejvyšší možné ocenění v soutěži „Podnik podporující zdraví“, kterou vyhlašuje Státní zdravotní ústav (SZÚ) pod záštitou Ministerstva zdravotnictví ČR. SZÚ pozitivně hodnotil mimo jiné projekt Lamplighter, program zaměřený na podporu zdravého životního stylu, životosprávy, psychické kondice a fyzické aktivity zaměstnanců Unileveru ČR.

Unilever logo

Veškeré aktivity podporující zdraví na pracovišti jsou nedílnou součásti firemní kultury. Zaměstnancům je pravidelně nabízena možnost celkového zdravotního screeningu, přednášky na téma zdravé výživy a psychické pohody. Samozřejmostí jsou také praktické sportovní aktivity včetně firemního fitness, bezplatných hodin powerjógy či pilates a nabídka masáží přímo na pracovišti. Kromě svých zdravotních aktivit byl Unilever oceněn také za bezpečnostní kampaně s názvem „Bezpečnost je správná volba“, které se zaměřují na dodržování bezpečnosti práce jak v kancelářích, tak i ve skladech, v obchodech či v dopravním provozu. Podnik podporující zdraví

„V rámci Unilever Plán Udržitelného Rozvoje jsme se zavázali pomoci na celém světě více jak jedné miliardě lidí zlepšit jejich zdraví, hygienické podmínky a životní úroveň. Samozřejmě nezapomínáme ani na naše zaměstnance. Největší radost mám z toho, že programy týkající se zdraví a bezpečnosti jsou zaměstnanci v hojné míře využívány a přinášejí měřitelná zlepšení v oblasti zdraví,“říká Florin Trandafirescu, generální ředitel společnosti Unilever pro Českou republiku.

Společnost Unilever ČR převzala ocenění v soutěži „Podnik podporující zdraví“ z rukou náměstka ministra zdravotnictví a hlavního hygienika ČR MUDr. Vladimíra Valenty, PhD. V soutěži se hodnotila kritéria jako podpora zdraví na pracovišti, společenská odpovědnost či ochrana zdraví. Ocenění platí následující 3 roky.

Czech Republic

UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Voctářova 2497/18
Praha 8 – Libeň
180 00

+420 224 071 612
Veronika.Kusikova@unilever.com

Prozkoumat více o těchto tématech

Nahoru

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Neustále hledáme způsoby, jak se spojit s těmi, kteří sdílí zájem o udržitelnou budoucnost.

KONTAKTY

Spojte se se společností Unilever a týmy specialistů nebo najděte kontakty z celého světa.

Kontaktujte nás