AXE pošle 22 lidí do vesmíru v rámci nové kampaně Apollo

Vesmír byl po dlouhou dobu obyčejným smrtelníkům místo zcela nedosažitelné a vyhrazené spíše jejich fantazii a science fiction filmům. To se však má brzy změnit. Výrobce deodorantů AXE (Unilever) totiž přichází s projektem Axe Apollo Space Academy (A.A.S.A.). V rámci tohoto projektu bude napříč více než 60 zeměmi celého světa vybráno 22 lidí, kteří získají jedinečnou možnost podívat se do vesmíru. Zaregistrováním se na webových stránkách AXEApollo.com dostane každý možnost soutěžit o jeden z 22 lístků na let do vesmíru s vesmírnou agenturou Space Expedition Corporation (SXC).

Unilever logo

Česká republika patří do jednoho regionu společně se Slovenskem a Maďarskem. V tuto chvíli je již jasné, že jeden z 22 lidí, kteří dostanou šanci podívat se do vesmíru, bude právě z tohoto regionu.

Buzz Aldrin„Po 35 letech má Česká republika jedinečnou šanci dostat svého člověka až k hranici vesmíru,“ říká Karel Pacner, novinář, publicista, spisovatel a odborný poradce projektu A.A.S.A. v České republice.

Nikdo není větší hrdina než kosmonaut, tak zní hlavní heslo kampaně Apollo. Axe chce svým příznivcům dopřát zcela unikátní a neopakovatelný zážitek. Jedná se o největší kampaň v 30 leté historii této značky.

„Cesty do vesmíru pro každého, to je dle mého názoru další krok lidstva při dobývání vesmíru,“ říká Buzz Aldrin, legendární astronaut a druhý muž, který stanul na Měsíci a mluvčí globální kampaně A.A.S.A. a dodává: „jsem nadšený, že AXE dává mladým lidem tuto jedinečnou možnost zažít to, co jsem sám kdysi prožil.“

Partnerem AXE je v tomto projektu společnost SXC, která poskytne 22 míst na palubě suborbitálního vesmírného plavidla s názvem Lynx. V rámci letu se výherci dostanou do výšky 100 km, což je pomyslná hranice vesmíru.

Czech Republic

UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Voctářova 2497/18
Praha 8 – Libeň
180 00

+420 224 071 612
Veronika.Kusikova@unilever.com

Prozkoumat více o těchto tématech

Nahoru

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Neustále hledáme způsoby, jak se spojit s těmi, kteří sdílí zájem o udržitelnou budoucnost.

KONTAKTY

Spojte se se společností Unilever a týmy specialistů nebo najděte kontakty z celého světa.

Kontaktujte nás