Hellmann´s: Vejce z dobrého chovu

Značka Hellmann’s byla oceněna za podporu chovu nosných slepic v halových chovech s podestýlkou a ve volných výbězích a za používání vajec z takových chovů při výrobě majonéz, tatarských omáček a dalších produktů Hellmann’s.

Comapassion in World Farming (CIWF) je světová organizace, která se zabývá vytvářením vhodných životních podmínek pro zvířata. V rámci svých aktivit propaguje i zákaz holých klecových, tzv. bateriových, chovů nosnic. Právě v souvislosti s budováním lepších životních podmínek pro chovné slepice uděluje CIWF každoročně ocenění “Good Egg Award”. Toto ocenění se vztahuje na firmy, kterým nejsou lhostejné špatné životní podmínky nosnic a podporují jejich chov v halových chovech s pilinovou či slámovou podestýlkou a ve volných výbězích.

Protože jsou vejce jednou z hlavních ingrediencí při přípravě majonéz, tatarských omáček a dalších produktů Hellmann’s, je pro tuto značku odpovědnost ke zvířatům důležitou a nezanedbatelnou ideou. Vyjádření podpory volných chovů a záruku použití dobrých vajec můžete nalézt na předních etiketách výrobků Hellmann’s. Jedná se o logo vejce s nápisem “Vejce z dobrého chovu”.

“Good Egg Award” má po celém světě vybudovanou již mnohaletou tradici a každoročně se o cenu uchází mnoho jeho příznivců. Díky všem nositelům ocenění se každoročně podaří zachránit přibližně 20 milionů slepic od stísněných bateriových chovů.

Produktový tip s vejci z dobrého chovu:

Majonézy a tatarské omáčky Hellmann’s, které neobsahují konzervační látky, jsou vyrobeny z kvalitního rostlinného oleje, octa a vajec z dobrého chovu. Obsahují vícenenasycené mastné kyseliny omega 3. Logo “vejce z dobrého chovu” je vyjádřením přímé podpory dobrých chovů značkou Hellmann’s. Zakoupením produktů Hellmann’s s tímto logem si můžete být jisti, že i vy podporujete správnou věc.

Czech Republic

UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Voctářova 2497/18
Praha 8 – Libeň
180 00

+420 224 071 612
Veronika.Kusikova@unilever.com

Prozkoumat více o těchto tématech

Nahoru

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Neustále hledáme způsoby, jak se spojit s těmi, kteří sdílí zájem o udržitelnou budoucnost.

KONTAKTY

Spojte se se společností Unilever a týmy specialistů nebo najděte kontakty z celého světa.

Kontaktujte nás