Nový Signal s revoluční technologií zubní nitě a ústní vody

Přímo uprostřed léta se na pultech obchodů objeví jedinečná novinka mezi zubními pastami – Signal Expert Protection – přicházející s převratnou technologií péče o zuby. Odborníci se při jejím vývoji řídili doporučeními zubních lékařů a inspirovali se účinky zubní niti a ústní vody. Vznikla tak unikátní zubní pasta, nabízející pokročilé hloubkové čištění a zároveň komplexní ochranu ústní dutiny pro celou rodinu.

Možná také patříte mezi ty jedince, kteří při výběru zubní pasty dlouho váhají, jakým vlastnostem a účinkům dát přednost. V nepřeberném množství značek a variant se velmi těžko orientuje. Nyní však přichází na trh naprostá novinka, vyznačující se revoluční technologií čištění zubů a ochrany ústní dutiny. Dosud nejvyspělejší zubní pasta značky Signal se proto příznačně jmenuje Expert Protection.

Expert na ochranu

Jak už bylo řečeno, Signal se při vývoji nové zubní pasty inspiroval doporučeními stomatologů kombinovat při dentální hygieně zubní nit, ústní vodu a zubní pastu. Expert Protection proto obsahuje aktivní HAP minerál, zinek a speciální mikrogranule.

HAP minerál proniká do otevřených dentinových kanálků a pomáhá je zaplňovat. Tím snižuje citlivost zubů proti podráždění chladem či horkem. Účinky zubní nitě zde zastupují mikrogranule pro efektivnější čištění mezizubních prostor. Vlastnosti ústní vody zase nahrazuje zinek, který poskytuje ochranu proti bakteriím a zubnímu plaku a pomáhá účinně ochraňovat dásně.

Zubní pastu Signal Expert Protection (ve variantách ORIGINAL, FRESH a WHITE), zajišťující hloubkové čištění a komplexní dlouhodobou ochranu zubů a ústní dutiny, pořídíte v drogerii za 69,90 Kč*. *Nezávazná doporučená spotřebitelská cena.

Účinky zubní pasty Signal Expert Protection

1. Chrání před zubním kazem

2. Posiluje dásně

3. Poskytuje 18 hodinovou ochranu před zubním plakem

4. Chrání sklovinu

5. Obnovuje přirozenou bělost zubů

6. Osvěžuje dech

7. Chrání před zubním kamenem

8. Působí proti bakteriím

Czech Republic

UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Voctářova 2497/18
Praha 8 – Libeň
180 00

+420 224 071 612
Veronika.Kusikova@unilever.com

Prozkoumat více o těchto tématech

Nahoru

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Neustále hledáme způsoby, jak se spojit s těmi, kteří sdílí zájem o udržitelnou budoucnost.

KONTAKTY

Spojte se se společností Unilever a týmy specialistů nebo najděte kontakty z celého světa.

Kontaktujte nás