Koupě Unilever výrobků v Tescu podpoří šumavské lesy

Společnost Unilever společně se svým dlouhodobým obchodním partnerem Tesco spouští podruhé projekt s názvem „Lepší budoucnost začíná doma“. Od 31. října do 13. listopadu si mohou zákazníci společnosti Tesco zakoupit výrobky značek společnosti Unilever, a tím přispět 0,30 Kč na výsadbu lesů na Šumavě. Jedná se například o značky Dove, Rexona, Domestos, Hellmann´s, Knorr, Rama, Algida, Lipton nebo Saga. Prostředky na tuto aktivitu z oblasti udržitelného rozvoje poputují na Šumavu prostřednictvím Nadačního fondu Tesco.

Unilever logo

„Na projektu "Lepší budoucnost začíná doma" participujeme se společností Unilever již druhý rok. V loňském roce se spolupráce více než osvědčila. Společnost Tesco se proto rozhodla v roce 2012 akci více podpořit a pomocí výrazné komunikace na prodejnách na akci zákazníky co nejvíce upozornit,“říká k projektu Martina Šilhánová z Nadačního fondu Tesco.

Lepší budoucnost začíná doma„Šetrné chování k životnímu prostředí je v zájmu obou našich společností, podporujeme jej dlouhodobě a je zakořeněno v našich strategických plánech. V rámci projektu jsme se rozhodli věnovat 30 haléřů za každý zakoupený výrobek našich vybraných značek. Abychom tyto výrobky pro spotřebitele ještě více zatraktivnily, některé z nich bude možné nakoupit se slevou až 25 %,“dodává Martina Janebová ze společnosti Unilever.

Díky projektu "Lepší budoucnost začíná doma", který se poprvé uskutečnil na podzim roku 2011, se podařilo pro Nadační fond Tesco získat celkem 196 133 Kč. Z každého zakoupeného výrobku Unilever šlo na Nadační fond Tesco 0,30 Kč a vybraná částka ve výši téměř 200 tisíc korun byla použita rovněž na zajištění obnovy lesů na Šumavě. Přímo zaměstnanci společnosti Tesco a Unilever pak vysázeli 1 200 nových stromků.

Czech Republic

UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Voctářova 2497/18
Praha 8 – Libeň
180 00

+420 224 071 612
Veronika.Kusikova@unilever.com

Prozkoumat více o těchto tématech

Nahoru

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Neustále hledáme způsoby, jak se spojit s těmi, kteří sdílí zájem o udržitelnou budoucnost.

KONTAKTY

Spojte se se společností Unilever a týmy specialistů nebo najděte kontakty z celého světa.

Kontaktujte nás