Florin Trandafirescu novým generálním ředitelem Unilever Česká republika a Slovensko

Florin Trandafirescu (49), dosavadní generální ředitel ruské společnosti Inmarko, kterou vlastní Unilever, se stává dnešním dnem novým generálním ředitelem společnosti Unilever v České republice a na Slovensku.

Po pětileté zkušenosti ve společnosti Siemens nastoupil Florin v roce 1997 do společnosti Unilever a během své kariéry prošel řadou pozic v oblasti dodavatelsko-odběratelského řetězce (Supply Chain). Působil ve Velké Británii, pracoval jako ředitel Supply Chain pro jihovýchodní Evropu a později jako viceprezident Supply Chain pro ruský, ukrajinský a běloruský trh. Od roku 2008 zastával pozici generálního ředitele Inmarko, společnosti se zmrzlinou v Rusku, kterou Unilever koupil.

Z pozice generálního ředitele bude odpovědný za řízení firmy v České republice i na Slovensku. Dosavadní obchodní ředitel Lubomír Bratko bude nově působit na pozici country manažera a obchodního ředitele na Slovensku. Florin je rumunské národnosti a svou profesní kariéru v Unileveru strávil na řadě pozic v Rumunsku i v zahraničí. Tato kombinace mu umožnila pracovat v různých kulturních prostředích a zároveň získat znalost regionu střední a východní Evropy, jeho potřeb a specifik.

Florin vystudoval fakultu mechanického inženýrství Polytechnického institutu v Bukurešti, rád sportuje a zajímá se o mezilidské vztahy. Je ženatý a má 19 letého syna.

Czech Republic

UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Voctářova 2497/18
Praha 8 – Libeň
180 00

+420 224 071 612
Veronika.Kusikova@unilever.com

Prozkoumat více o těchto tématech

Nahoru

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Neustále hledáme způsoby, jak se spojit s těmi, kteří sdílí zájem o udržitelnou budoucnost.

KONTAKTY

Spojte se se společností Unilever a týmy specialistů nebo najděte kontakty z celého světa.

Kontaktujte nás