Zaměstnanci Unileveru pomáhají nemocným dětem

Vybraní zaměstnanci společnosti Unilever se nechali fotit i letos do firemního kalendáře. Každý si pak mohl tento kalendář zakoupit za libovolnou cenu. Celý výtěžek z tohoto prodeje byl věnován Nadačnímu fondu dětské onkologie (NFDO Krtek). Ten se svojí činností zaměřuje na podporu komplexní péče o onkologicky nemocné děti absolvující léčbu na Klinice dětské onkologie Fakultní nemocnice v Brně (KDO FN Brno) a LF MU Brno ve prospěch onkologicky nemocných kojenců, dětí a dospívající mládeže.

Unilever logo

Na Kliniku dětské onkologie Fakultní nemocnice Brno (KDO FN Brno) jsou přijímány děti ve věku 0-18 let a také mladí dospělí s dětskými typy nádorů, jejichž léčba vyžaduje postupy obvyklé spíše v onkologii dětského věku. Ročně je na kliniku přijato 120 - 130 dětí, převážně z oblasti Moravy a Slezska s nově prokázaným zhoubným nádorovým onemocněním, přibližně 20 dětí s recidivou nádorového onemocnění a dalších asi 30 dětí s nezhoubným nádorem nebo těch, u nichž se podezření na nádorové onemocnění neprokáže.

Díky vysoce odborné péči lékařů a sestřiček na KDO se přes 80 % všech těchto pacientů uzdraví a navrátí zpět so běžného života.

Touto aktivitou pomáhají zaměstnanci společnosti Unilever již třetím rokem a hodlají v tom pokračovat i v kalendáři pro rok 2012.

Czech Republic

UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Voctářova 2497/18
Praha 8 – Libeň
180 00

+420 224 071 612
Veronika.Kusikova@unilever.com

Prozkoumat více o těchto tématech

Nahoru

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Neustále hledáme způsoby, jak se spojit s těmi, kteří sdílí zájem o udržitelnou budoucnost.

KONTAKTY

Spojte se se společností Unilever a týmy specialistů nebo najděte kontakty z celého světa.

Kontaktujte nás