Unilever nabízí studentům VŠ mezinárodní soutěž i možnost zaměstnání

Společnost Unilever, která patří mezi 10 nejvyhledávanějších zaměstnavatelů v České republice, připravila pro studenty českých vysokých škol již podruhé mezinárodní soutěž s názvem Unilever Game. Touto aktivitou chce oslovit studenty ve věku mezi 18 a 26 lety, kteří si hledají nebo budou hledat práci.

Společnost tak získává kontakty s aktivními studenty a samotní studenti možnost seznámit se s potenciálním zaměstnavatelem. Soutěž startuje dnes, 23. listopadu 2011 a 12. ledna 2012 proběhne v Praze velké finále, kterého se zúčastní 10 nejlepších studentů. Na ty, kteří se umístí na prvním, druhém a třetím místě, čekají hodnotné ceny. Úspěšní studenti se poté mohou ucházet i o zaměstnání ve společnosti Unilever.

„Unilever se díky svým aktivitám pro studenty vysokých škol zařadil mezi 10 nejvyhledávanějších zaměstnavatelů v České republice a na veletrhu práce Career Days vyhodnotili studenti setkání s našimi manažery jako druhé nejzajímavější. I to je důvodem, proč jsme se rozhodli uspořádat finále 2. ročníku Unilever Game přímo v Unileveru v Praze, kam pozveme 10 nejlepších účastníků a dáme jim tak možnost prohlédnout si prostory firmy, seznámit se s našimi značkami a promluvit si s některými manažery. První ročník soutěže probíhal pouze on-line. “říká Martina Janebová, tisková mluvčí společnosti Unilever.

Jak soutěž v roce 2011 funguje?

Od 23. listopadu začnou studenti řešit on-line 4 případové studie spojené se 4 značkami firmy. Tento proces potrvá 4 týdny, na každou studii mají studenti 1 týden. Na základě toho pak bude 23. prosince vybráno 10 nejlepších studentů, kteří budou pozváni na finálové utkání v Praze, přímo ve společnosti Unilever. Zde budou řešit 5. případovou studii a její výsledky prezentovat odborné porotě, složené z manažerů firmy. Na vítěze čeká iPad 2, druhé místo bude oceněno iPhonem 4 a třetí výherce si odnese iPod Touch. Ani ostatní neodejdou s prázdnou, cenou za úspěch budou odborné knihy.

Soutěž studentům dává možnost nanečisto vyzkoušet, jak by si poradili se situacemi, které znají prozatím jen z učebnic, v praxi.

Czech Republic

UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Voctářova 2497/18
Praha 8 – Libeň
180 00

+420 224 071 612
Veronika.Kusikova@unilever.com

Prozkoumat více o těchto tématech

Nahoru

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Neustále hledáme způsoby, jak se spojit s těmi, kteří sdílí zájem o udržitelnou budoucnost.

KONTAKTY

Spojte se se společností Unilever a týmy specialistů nebo najděte kontakty z celého světa.

Kontaktujte nás