Šest škol již plánuje přestavby a investice

Druhý ročník soutěže “Péčí o svůj domov pomáhejte dětem” zná své vítěze. Šest škol s nejvyšším počtem bodů obdrží od společnosti Unilever celkem 1,8 milionu korun. Do soutěže se zapojilo na 300 škol z celé České republiky.

Střední, základní a mateřské školy soutěžily o finanční prostředky na rekonstrukci nebo vybavení školy. O výherci rozhodovali rodiče a příznivci jednotlivých škol, kteří zakoupením výrobků Cif nebo Domestos společnosti Unilever a odesláním dokladu mohli podpořit jednu ze soutěžících škol. Výherci byli vyhlášeni ve dvou kategoriích: nejvyšší celkový počet nasbíraných bodů a nejvyšší počet bodů na jednoho žáka.

Na slavnostním vyhlášení předali zástupci společnosti Unilever šesti vítězným školám šeky na 300 tisíc korun. Zástupci škol je podle svých slov chystají využít hlavně na rekonstrukce a pořízení dlouhodobého vybavení. „Velmi vítáme možnost osobně se setkat se zástupci soutěžních škol a poděkovat jim za účast a nasazení. Stejně jako v loňském roce jsme byli mile překvapeni zájmem škol a hlavně počtem poslaných hlasů.

Hlavní poselství celé soutěže vidíme v tom, že děti, rodiče, zaměstnanci škol, ale i naše společnost jsme jasně ukázali, že klíčem k úspěchu kdekoli je týmová práce, " uvedl na slavnostním vyhlášení výsledků Jan Čechura, brand manažer značek Domestos a Cif.

Stejně jako v prvním úspěšném ročníku bylo cílem soutěže zapojení rodičů a celých komunit do zlepšování prostředí, kde vyrůstají naše děti.

„Spolu se soutěžními doklady jsme obdrželi i řadu dopisů, ve kterých hlasující vyjadřovali podporu a poděkování za možnost zapojit se do klání. Řada lidí podporovala i školu z jiného města než bydlí jen proto, že k danému městu mají nějaké osobní pouto nebo v něm například vyrůstali,“ dodal k soutěži Jan Čechura ze společnosti Unilever.

Výherci v kategorii “Počet bodů po přepočtu na žáka”

  • Mateřské škola, Mezirolí 67, Nová Role
  • Základní a Mateřské škola Světlá nad Sázavou
  • Mateřská škola, Chlumec nad Cidlinou, Chudeřice

Výherci v kategorii “Celkový počet bodů”

Unilever logo
  • Základní škola Prostějov, ul. Dr. Horáka 24
  • Mateřská škola Sluníčko, Nový Bydžov
  • Základní škola Vápenná
Czech Republic

UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Voctářova 2497/18
Praha 8 – Libeň
180 00

+420 224 071 612
Veronika.Kusikova@unilever.com

Prozkoumat více o těchto tématech

Nahoru

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Neustále hledáme způsoby, jak se spojit s těmi, kteří sdílí zájem o udržitelnou budoucnost.

KONTAKTY

Spojte se se společností Unilever a týmy specialistů nebo najděte kontakty z celého světa.

Kontaktujte nás