Novým výkonným ředitelem Unileveru pro region střední Evropy se stal Moti Keren

Moti Keren (47), současný ředitel společnosti Unilever Izrael, byl jmenován výkonným ředitelem společnosti Unilever střední Evropa, kam patří ČR, Slovensko, Maďarsko, Slovinsko, Chorvatsko a Bosna – Hercegovina. Svým příchodem do hlavního sídla centrály v Budapešti nahradí ve funkci Hermana Verstraetena. Moti Keren zastával během posledních 20 let různé manažerské pozice v Unileveru ve Velké Británii, Izraeli a dalších zemích, při kterých nasbíral širokou škálu profesních zkušeností v rychloobrátkovém sektoru (FMCG).

Unilever logo

Keren absolvoval univerzitu v Tel Avivu, na které získal bakalářský titul v ekonomii a titul MBA v oboru Marketing a finance. Keren zahájil svou kariéru v Unileveru v roce 1990. Do roku 1997 pracoval v oddělení marketingu a obchodu a založil plánovací oddělení (Planning Department). V roce 1997 se přestěhoval do Spojeného království, kde vedl IT oddělení a poté převzal roli vedoucího pracovníka v logistickém oddělení.

Předtím, než se vrátil do Izraele, byl ředitelem továrny v Británii. V roce 2001 se vrátil do Unileveru Izrael jako vicepresident managementu v oblasti Supply Chain a v roce 2005 byl jmenován výkonným ředitelem a předsedou správní rady.

V uplynulých šesti letech se podařilo Kerenovi a jeho týmu navrátit společnost do rostoucích čísel díky výraznému zvýšení ziskovosti. Keren je rovněž členem Izraelské potravinářské asociaci (Israeli Food Association), ve které vedl agendu sociální zodpovědnosti, především na poli výživy a zdravého životního stylu.

Mezi nejdůležitější úkoly, které Kerena chce realizovat v rámci regionu Střední Evropy, je využití značek pro další rozvoj kategorií, ve kterých společnost působí a rozvoj udržitelného podnikání napříč všemi zeměmi.

Moti Keren je ženatý a má 3 děti. Mezi jeho záliby patří cyklistika.

Czech Republic

UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Voctářova 2497/18
Praha 8 – Libeň
180 00

+420 224 071 612
Veronika.Kusikova@unilever.com

Prozkoumat více o těchto tématech

Nahoru

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Neustále hledáme způsoby, jak se spojit s těmi, kteří sdílí zájem o udržitelnou budoucnost.

KONTAKTY

Spojte se se společností Unilever a týmy specialistů nebo najděte kontakty z celého světa.

Kontaktujte nás