Od zlatých glóbů ke zlaté zmrzlině

Třpytící se, skvostné, chladné – udělali byste téměř cokoli, abyste se ho mohli dotknout... nové Magnum Gold?! toho má s opravdovým zlatem spoustu společného, až na jemnou vanilkovou zmrzlinu s lahodným karamelem, to vše v mléčné čokoládě se zlatou polevou, které z něj dělají opravdu jedinečnou zmrzlinu.

Benicio Del Toro uvádí první zlaté Magnum

Unilever logo

Vítěz Ceny Akademie a Zlatého Glóbu, Benicio Del Toro, se spojil se značkou Magnum, aby dokázal, že Magnum Gold?! je na hony daleko od “obvyklých podezřelých” ve zmrzlinových mrazácích. Abychom co nejlépe oslavili uvedení této novinky na trh, šťastní fanoušci zmrzliny, kteří se zúčastnili soutěže se značkou Magnum a vyhráli, dostali jedinečnou příležitost zahrát si po boku Benicia v krátkém videu inspirovaném tradicí hollywoodských akčních filmů. Více informací najdete na www.mymagnum.cz

“Magnum Gold?! je úplně jiné, než jakákoli zmrzlina, kterou jsem kdy vyzkoušel. Je to úplně nova chuť a opravdu vás zcela ohromí,” říká Benicio Del Toro. .

Kampaň, kterou jsme připravili, vtipnou formou ukazuje, že po zmrzlině je možné toužit úplně stejně jako po samotné zlatu. A se zmrzlinou Magnum Gold?! je to dvojnásobná pravda. V dobách, kdy je opravdového zlata nedostatek, nabízí Magnum Gold?! kousek třpytivého potěšení, které rozjasní jakýkoli den.

„Těším se na dubnové setkání s fanoušky Magnum a na to, až jim ukážu, co a jak se děje při opravdovém natáčení... kdo ví, třeba narazíme na budoucí hvězdu!”

Jestli máte tedy chuť na všechen ten třpyt, utíkejte pro svou zmrzlinu Magnum Gold?

hned teď, neboť tato limitovaná edice bude v prodeji pouze po omezenou dobu. Světově známá filmová hvězda bude již brzy k vidění v nových televizních reklamách na Magum Gold?!, které se inspirovaly tradičními hollywoodskými akčními filmy.

Czech Republic

UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Voctářova 2497/18
Praha 8 – Libeň
180 00

+420 224 071 612
Veronika.Kusikova@unilever.com

Prozkoumat více o těchto tématech

Nahoru

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Neustále hledáme způsoby, jak se spojit s těmi, kteří sdílí zájem o udržitelnou budoucnost.

KONTAKTY

Spojte se se společností Unilever a týmy specialistů nebo najděte kontakty z celého světa.

Kontaktujte nás