Dove VisibleCare

Praha, 28. 4. 2010 – Od roku 1957, kdy Dove představil své unikátní „mýdlo“ – krémovou tabletu s ¼ hydratačního krému, nezažil trh sprchových gelů takový pokrok! Představujeme Vám Dove VisibleCare s technologií NutriumMoisture™, novinku v oblasti sprchových gelů, která změní nároky spotřebitele na péči o krásu Vaší pokožky. Dove VisibleCare je vědecky navržen tak, aby zabránil jejímu vysušování způsobenému každodenním mytím, které jí ubírá na přirozené kráse, a doplnil ji potřebnými látkami.

Nechte se hýčkat klinicky prověřenou technologií! Pro viditelně krásnější pokožku.

Účinnost nové technologie kromě jiného potvrdily i výsledky klinických studií International Academy of Cosmetic Dermatology (IACD) a porota složená z předních evropských dermatologů. Ti se shodli na tom, že Dove VisibleCare s technologií NutriumMoisture™ je významným krokem vpřed v péči o pokožku a jejím čištění.

Sprchový gel obohacený touto převratnou technologií pokožku během sprchování nejen jemně čistí, ale zároveň jí dodává hydratační látky naprosto shodné s těmi, které se v ní přirozeně vyskytují. Pokožka je tak při sprchování chráněna před poškozením a zároveň je jí dodána ztracená vlhkost. Krásnější a zdravější je na první pohled již za 7 dní!

To, co nové gely Dove činí tak unikátními, je jejich složení ze směsi lipidů a glycerinu. Tyto složky jsou přirozenou součástí naší kůže, při používání běžných sprchových gelů však o ně přichází. Nové sprchové gely s technologií NutriumMoisture™ ale pokožce přirozeným způsobem již ztracené lipidy dodávají a zároveň zabraňují jejich další ztrátě.

„Stejně jako Dove krémová tableta není obyčejné mýdlo, tak Dove VisibleCare s technologií NutriumMoisture™ není obyčejný sprchový gel. Přináší něco navíc – boj proti suché pokožce“, říká Tereza Adámková, junior brand manažerka značky Dove a zároveň dodává: „Sprchový gel obsahuje hydratační složky shodné s těmi, které se nacházejí ve vrchní vrstvě naší pokožky.

Dove NutriumMoisture™ je první svého druhu, u kterého klinické testy potvrdily účinnost v navrácení ztracených lipidů. Rozdíl poznáte pouhým pohledem.“

Dove VisibleCare s technologií NutriumMoisture™ je speciálně navržen tak, aby odpovídal potřebám každé pokožky. Tři navržené varianty splní očekávání všech žen, v závislosti na jejich typu pleti:

  • „Renewing“: pro normální pokožku - vyživuje a doplňuje ztracenou vlhkost
  • „Brightening“: omladí a rozzáří unavenou a mdlou pokožku
  • „Softening“: pro suchou pokožku - zjemňuje a redukuje suchá místa

Po celou dobu výzkumu byly sprchové gely Dove VisibleCare s NutriumMoisture™ podrobovány klinickým i spotřebitelským testům, které potvrdily viditelné zlepšení pokožky již po sedmi dnech.

Způsob, jakým se o pokožku starat během sprchování, se stalo tématem konference Pravda o sprchování pořádané pod záštitou International Academy of Cosmetic Dermatology. Přední evropští dermatologové zde potvrdili výsledky klinických studií sprchových gelů Dove VisibleCare s NutriumMoisture™. Shodli se na tom, že technologie NutriumMoisture™ je významným krokem vpřed v péči o pokožku a jejím čištění.

„Kůže, která je dehydratovaná nemůže plnit svoji ochrannou funkci, je suchá, popraskaná a může způsobovat i subjektivní potíže ve smyslu pnutí, pálení a zvýšené citlivosti k vnějším vlivům. V NutriumMoisture™ objevili vědci unikátní způsob, jak snížit poškození této hydratační bariéry. Nové sprchové gely přirozeným způsobem doplňují ztracené lipidy a vytvářejí tak silnou bariéru pro udržení vlhkosti” potvrzuje výsledky výzkumu dermatoložka MUDr. Monika Arenbergerová.

Czech Republic

UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Voctářova 2497/18
Praha 8 – Libeň
180 00

+420 224 071 612
Veronika.Kusikova@unilever.com

Prozkoumat více o těchto tématech

Nahoru

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Neustále hledáme způsoby, jak se spojit s těmi, kteří sdílí zájem o udržitelnou budoucnost.

KONTAKTY

Spojte se se společností Unilever a týmy specialistů nebo najděte kontakty z celého světa.

Kontaktujte nás