Ľubomír Bratko převezme funkci výkonného ředitele Unilever ČR

Novým výkonným ředitelem společnosti Unilever pro Českou republiku bude od ledna 2011 jmenován Ľubomír Bratko, který v současnosti zastává funkci obchodního ředitele společnosti Unilever ČR. Tato funkce mu zůstává i nadále.

Unilever logo

Ľubomír Bratko pracuje pro společnost Unilever již 15 let. V roce 1995 nastoupil na pozici Sales Manager na Slovensku. Během své kariéry nasbíral zkušenosti v několika funkcích – pracoval jako manažer nákupu a logistiky v továrně v Zábřehu na Moravě a později zastával funkci Customer Service & Logistics manager pro Českou i Slovenskou republiku. V roce 2005 nastoupil na pozici výkonného a obchodního ředitele na Slovensku. Od roku 2009 působí ve funkci obchodního ředitele v České republice a od ledna 2011 mu nově přibude i role výkonného ředitele České republiky.

Výkonným ředitelem Unileveru v České republice byl od roku 2007 Antonín Jiroušek. Ten se rozhodl po 19 letech společnost Unilever opustit a věnovat se jiným aktivitám.

Ľubomír Bratko je ženatý a mezi jeho záliby patří lyžování, tenis a jízda na kole. Rád také tráví svůj volný čas v přírodě.

Czech Republic

UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Voctářova 2497/18
Praha 8 – Libeň
180 00

+420 224 071 612
Veronika.Kusikova@unilever.com

Prozkoumat více o těchto tématech

Nahoru

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Neustále hledáme způsoby, jak se spojit s těmi, kteří sdílí zájem o udržitelnou budoucnost.

KONTAKTY

Spojte se se společností Unilever a týmy specialistů nebo najděte kontakty z celého světa.

Kontaktujte nás