1. Domů
  2. ...
  3. Press releases
  4. Ľubomír Bratko převezme funkci výkonného ředitele Unilever ČR

Ľubomír Bratko převezme funkci výkonného ředitele Unilever ČR

Novým výkonným ředitelem společnosti Unilever pro Českou republiku bude od ledna 2011 jmenován Ľubomír Bratko, který v současnosti zastává funkci obchodního ředitele společnosti Unilever ČR. Tato funkce mu zůstává i nadále.

Unilever logo

Ľubomír Bratko pracuje pro společnost Unilever již 15 let. V roce 1995 nastoupil na pozici Sales Manager na Slovensku. Během své kariéry nasbíral zkušenosti v několika funkcích – pracoval jako manažer nákupu a logistiky v továrně v Zábřehu na Moravě a později zastával funkci Customer Service & Logistics manager pro Českou i Slovenskou republiku. V roce 2005 nastoupil na pozici výkonného a obchodního ředitele na Slovensku. Od roku 2009 působí ve funkci obchodního ředitele v České republice a od ledna 2011 mu nově přibude i role výkonného ředitele České republiky.

Výkonným ředitelem Unileveru v České republice byl od roku 2007 Antonín Jiroušek. Ten se rozhodl po 19 letech společnost Unilever opustit a věnovat se jiným aktivitám.

Ľubomír Bratko je ženatý a mezi jeho záliby patří lyžování, tenis a jízda na kole. Rád také tráví svůj volný čas v přírodě.

Czech Republic

Unilever ČR spol. s r. o.
Rohanské nábřeží 670/17
Praha 8
186 00

+420 224 071 612
Veronika.Kusikova@unilever.com

Prozkoumat více o těchto tématech
Nahoru

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Neustále hledáme způsoby, jak se spojit s těmi, kteří sdílí zájem o udržitelnou budoucnost.

KONTAKTY

Spojte se se společností Unilever a týmy specialistů nebo najděte kontakty z celého světa.

Kontaktujte nás