Přeskočit na Obsah

Unilever Czech Republic Změnit lokaci


Tisk a média

Zobrazit 48 výsledky

...
 • Magnum vysadí 465 tisíc stromů při příležitosti Mezinárodního dne lesů

  Magnum, značka luxusní zmrzliny, proslulá svou křupavou čokoládou, oznámila zahájení programu výsadby stromů v Pobřeží slonoviny, odkud pochází většina kakaa, které používá. Rovněž představila jedinečnou spolupráci kombinující umění a rozhlasový program, zaměřené na zapojení místních komunit do kooperace při ochraně a obnově biodiverzity a lesních porostů.

  Datum zveřejnění:

 • Představujeme ambice pro dosažení zdravějšího a udržitelnějšího globálního potravinového systému

  Společnost Unilever rozšiřuje své ambice v rámci vlastní vize Potraviny budoucnosti, která se týká celé kategorie potravin, zmrzlin a nápojů. Chce totiž pomoci zásadně transformovat stávající neudržitelný potravinový systém a inspirovat ostatní na cestě k udržitelné budoucnosti potravinářství.

  Datum zveřejnění:

 • Unilever opět vévodí indexu udržitelnosti v kategorii osobních produktů

  Ukazatel udržitelného chování Dow Jones Sustainability Index (DJSI) poměřuje více než 2 000 veřejně obchodovaných společností na základě jejich ekonomického, environmentálního a sociálního výkonu. A Unilever letos znovu stanul v jeho čele v oblasti produktů osobní péče.

  Datum zveřejnění:

 • Magnum uvádí na trh nové pinty vyrobené z recyklovaného plastu

  Světoznámá značka zmrzliny se loni stala první, která použila recyklovaný polypropylenový plast. V roce 2020 bude napříč evropskými státy uvedeno více než 7 milionů pint vyrobených z recyklovaného plastu.

  Datum zveřejnění:

 • Ben & Jerry's opět podpořil Prague Pride a petici Jsme fér

  12. 8. 2020 Značka zmrzliny Ben & Jerry’s již před 42 lety vzešla z pevně daných hodnot, které staví na hlubokém respektu vůči všem. Po celou dobu své existence se tak zasazuje o rovná občanská práva pro všechny bez výjimek a dlouhodobě podporuje veškeré aktivity, které mohou k rovným právům pro všechny přispět. I proto ani letos značka Ben & Jerry’s nechybí na tradičním Prague Pride a opět podporuje petici organizace Jsme fér za manželství pro všechny!

  Datum zveřejnění:

 • Dove představuje novou veganskou přírodní kosmetiku řady Dove Powered By Plants

  Účinné přírodní produkty, ve kterých se snoubí síla rostlin a znalosti expertů Dove

  Datum zveřejnění:

 • Počtvrté se rozdají Ceny SDGs a Unilever bude opět u toho

  Je již tradicí, že Asociace společenské odpovědnosti každý rok oceňuje české projekty, které se podílí na naplňování Cílů udržitelného rozvoje OSN v Česku či po světě. Unilever je hrdým partnerem těchto Cen SDGs již od jejich představení v roce 2017. Letos bylo partnerství Unileveru rozšířeno o podporu skvělé novinky – Akcelerátoru Cen SDGs, rozvojového programu pro nejzajímavější projekty, které se přihlásí do Cen SDGs.

  Datum zveřejnění:

 • Lidmi i zvířaty milovaný řezník přichází na český trh

  Rostlinné verze masných výrobků od kultovní holandské značky The Vegetarian Butcher jsou konečně k dostání i v České republice!

  Datum zveřejnění:

 • Značka Love Beauty & Planet se spojila s Rekoly

  Datum zveřejnění:

 • První plně recyklovatelná tuba od značky Signal na českém trhu

  Datum zveřejnění:

 • Unilever plán udržitelného rozvoje slaví 10 let

  Alan Jope, CEO společnosti, chce i nadále podporovat závazek k udržitelnosti a volá po dalších krocích v otázce sociální nerovnosti a klimatické krize

  Datum zveřejnění:

 • Naše značky

  Algida je celosvětovým odborníkem v kategorii zmrzlin. Nabízíme kompletní zmrzlinové portfolio a příslušenství v těchto kategoriích: * Impulsní zmrzliny (nanuky) a rodinná balení * Kopečková zmrzlina * Točená zmrzlina * Ledová tříšť * Zmrzlinové speciality

  Datum zveřejnění:

Stránka

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Kontakty pro média

Máte-li dotaz týkající se společnosti Unilever Česká republika a Slovensko a jste z médií, neváhejte kontaktovat naše oddělení komunikace pro Českou republiku a Slovensko, a to konkrétně Lucii Kotalovou na e-mailu Lucie.Kotalova@unilever.com.

Uveďte prosím všechny relevantní kontaktní údaje a termíny. Vzhledem k objemu dotazů může tým reagovat pouze na dotazy z médií.