Představujeme první antiperspirant, který nezanechává stopy na 100 barvách

Bílé fleky na barevné halence či na vašem oblíbeném pestrém tričku? Dejte sbohem těmto nepříjemnostem všedního dne a připravte se na absolutní svobodu – řada antiperspirantů Dove Invisible Dry vám zajistí ochranu před nepříjemným pocením, aniž by zanechávala stopy na oblečení. Antiperspirant Dove Invisible Dry vysílá ženám jasné poselství: „Oblékejte se do všech barev, které vám sluší, a mějte se rády!“

Dove invisible dry

Díky svému složení, které pomáhá chránit proti bílým skvrnám na oblečení, a zároveň poskytuje 48 hodinovou ochranu proti pocení, aspiruje řada antiperspirantů Dove Invisible Dry na nejoblíbenějšího asistenta vaší jedinečné krásy. Samozřejmostí je také pečující složka, která svou ¼ hydratačního krému hydratuje jemnou pokožku vašeho podpaží.

Protože jsou antiperspiranty Dove Invisible Dry neviditelné na 100 barvách, není důvod neprozářit ulici, kancelář a koneckonců i svůj život odvážnými barvami. Na názor jsme se zeptali i Dove odbornice na barvy, psychoterapeutky a arteterapeutky Karin Řehákové, která říká: „Bylo prokázáno, že barevné oblečení pozitivně ovlivňuje sebevědomí žen: jinak se budete cítit v té červené halence, která vám tak sluší, a jinak jako šedá myška. Barvami, které si oblékáme, vyzařujeme naši náladu. Ale platí to i naopak – když okolí zachytí pozitivní signály od nás, bude nám je vracet.“

Zahalte se tedy do barev, díky Dove Invisible Dry teď můžete nosit tu svoji nejoblíbenější (nebo 99 dalších barev) bez obav z nežádoucích stop na oblečení!

Celá řada antiperspirantů Dove Invisible Dry je zde proto, aby vám zaručila spolehlivou 48 hodinovou ochranu před nežádoucím pocením. Zároveň si můžete být jisti, že neohrozí Váš barevný outfit nevzhlednými skvrnami. Můžete zářit celý den!

  1. Dove antiperspirant deodorant sprej Invisible Dry je první antiperspirant ve spreji, testovaný na 100 barvách. Vyzkoušejte samy a uvidíte, že nic neuvidíte! Obsah: 50 ml. Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 77, 90 Kč.
  2. S Dove Invisible Dry tuhým antiperspirantem si přijde na své ten, kdo preferuje tento aplikátor u antiperspirantů. Stejně jako ostatní výrobky řady Invisible Dry nezanechá stopu na žádné z vaší oblíbených barev. Obsah: 50 ml. Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 77, 90 Kč.
  3. Kuličkový antiperspirant Dove Invisible Dryobsahuje stejně jako ostatní produkty řady Invisible Dry speciální složení, které pomáhá chránit proti skvrnám na barevném oblečení a zároveň poskytuje 48 hodinovou ochranu proti pocení. Obsah: 50 ml. Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 77, 90 Kč.
Nahoru

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Neustále hledáme způsoby, jak se spojit s těmi, kteří sdílí zájem o udržitelnou budoucnost.

KONTAKTY

Spojte se se společností Unilever a týmy specialistů nebo najděte kontakty z celého světa.

Kontaktujte nás