Jedinečná kombinace ochrany a péče od Dove

V práci i doma jsme stále v jednom kole a náš život je nabitější víc, než kdy dřív. Proto každá žena potřebuje stoprocentní ochranu proti pocení, kterou může mít vždy při ruce. Dokonalou kombinaci ochrany a péče přináší nové antiperspiranty Dove Maximum Protection, které poskytují kompletní řešení proti nepříjemnému potu a zároveň dodávají celodenní pocit svěžesti a hydratace.

Jedinečná kombinace ochrany a péče od Dove

Dove přichází na trh se zcela novým druhem antiperspirantů, které jsou 2x účinnější než běžný antiperspirant Dove ve spreji a poskytují tak maximální ochranu v každé situaci.

Díky jedinečnému složení zajistí antiperspiranty Maximum Protection tu nejúčinnější možnou ochranu proti pocení a nepříjemnému zápachu. Aktivní látky vytvoří na kůži ochrannou vrstvu, která zabraňuje pocení a zároveň umožňuje pokožce dýchat. Stejně jako klasické antiperspiranty Dove, obsahují i nové antiperspiranty Dove Maximum Protection ¼ hydratačního krému, a tím zklidňují podrážděnou pokožku a zanechávají ji tak vláčnou, hebkou a zdravou.

Zvláčňující složky krému navíc dodávají ženám pocit svěžesti a vědomí, že se na nový Dove Maximum Protection mohou vždy stoprocentně spolehnout, a to i ve stresových situacích, kdy se potíme nejvíce. S Dove Maximum Protection budete mít tedy jistotu, že se budete cítit chráněna po celý dlouhý den. Nové antiperspiranty Dove Maximum Protection tak nabízí ideální kombinaci maximální ochrany a péče o pokožku.

Antiperspirant Dove Maximum Protection je k dostání jako antiperspirační krém za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 159,90 Kč a to hned ve dvou variantách. Vybrat si můžete Dove Go Fresh s osvěžující vůní okurky a zeleného čaje nebo vsadit na přirozenou vůni a zvolit Dove Original Clean.

Nahoru

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Neustále hledáme způsoby, jak se spojit s těmi, kteří sdílí zájem o udržitelnou budoucnost.

KONTAKTY

Spojte se se společností Unilever a týmy specialistů nebo najděte kontakty z celého světa.

Kontaktujte nás