1. Domů
  2. Novinky
  3. Novinky ze společnosti

Novinky ze společnosti

Seznamte se s novinkami ze společnosti Unilever.

No Results

Omlouváme se, ale nebyly nalezeny žádné výsledky.

Změňte volby výběru a zkuste to znovu

Jak se nám daří naplňovat cíle Unilever plánu udržitelného rozvoje?

Celý svět usiluje o naplnění cílů a závazků stanovených v rámci následování cesty udržitelného rozvoje. Je však důležité, aby se toho účastnili úplně všichni – společnosti v čele. Klíčem je práce v ještě užším partnerství než kdykoliv předtím, což s sebou přináší novou míru transparentnosti u všech zúčastněných stran.

Fantastický plast – úspěšný příběh Young Entrepreneurs Awards

Letošní ročník ocenění Unilever Young Entrepreneurs Awards odstartoval a přihlásit se do něj můžete do 30. června 2017. V tomto článku vám představíme výjimečný příběh vítěze loňského ročníku Oscara Andrese Mendeze Gerardina, který nám prozradil, jak výhra v naší soutěži změnila jeho společnost Conceptos Plasticos, která působí v oblasti recyklace plastu.

5 věcí, které je potřeba znát o udržitelném růstu

Naše poslední zpráva ukazuje, že dosahujeme růstu, na který můžeme být hrdí, a přitom zároveň řešíme velké množství výzev spojených s udržitelností. Níže najdete krátký přehled našeho vývoje v roce 2016.

Průlom v boji proti stárnutí

Nová nedávno vydaná studie realizovaná společností Unilever a vysokoškolským zařízením Erasmus MC University Medical Centre Rotterdam, podává vůbec první genetické svědectví o rozdílu mezi tím, jak staře vypadáme a jak staří opravdu jsme.

Nahoru

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Neustále hledáme způsoby, jak se spojit s těmi, kteří sdílí zájem o udržitelnou budoucnost.

KONTAKTY

Spojte se se společností Unilever a týmy specialistů nebo najděte kontakty z celého světa.

Kontaktujte nás