Přeskočit na Obsah

The Vegetarian Butcher - rostlinné alternativy masa

Publikováno:

Podpořte s námi revoluci v jídle a společně osvoboďme zvířata z potravinového řetězce!

Jaap Korteweg, rastlinný mäsiar, rastlinné alternatívy mäsa, vegán, vegetariánska strava

The Vegetarian Butcher, známý také jako jediný řezník milovaný lidmi i zvířaty, už i v České a Slovenské republice nabízí rostlinné alternativy mas k nepoznání od jejich živočišných originálů. Všechny produkty značky jsou ódou na skvělou chuť, texturu, tradici a řemeslnou práci řezníků.

The Vegetarian Butcher je tu pro všechny milovníky masa, od milovníků masa.

Seznamte se s řezníkem budoucnosti!

Říkali, že to nikdy nepůjde. Že rostlinná strava bude vždycky chutnat jako rostlinná. Říkali, že holt musíme něco obětovat. The Vegetarian Butcher říká: “NIC NEOBĚTUJTE!” Ani chuť, ani životní prostředí, ani zvířata.

Značka The Vegetarian Butcher věří, že na chuti masa a jeho textuře není nic špatného. Nicméně také věří, že je v současné době více způsobů, jak si svá oblíbená jídla vychutnat v tzv „animal friendly“ verzi. Ve 21. století přeci musí existovat způsob, jak vynechat zvířata z potravinového řetězce, a přitom nepřijít o tu skvělou masitou chuť jídla, na kterou jsme zvyklí. Přesně tak, jako traktory kdysi nahradily koňskou sílu, pojďme společně naproti rostlinné budoucnosti.

I obal se počítá.

Jaap Korteweg, rastlinný mäsiar, rastlinné alternatívy mäsa, vegán, vegetariánska strava

Obaly The Vegetarian Butcher produktů jsou v souladu s filozofií značky a je k nim přistupováno s respektem k životnímu prostředí. Od roku 2021 jsou naše plastové obaly ze 100% již zrecyklovaného plastu, samozřejmě se dají dále recyklovat a znovu využít. Stejně tak papírové části obalů jsou recyklovatelné a z většiny tvořeny ze zrecyklovaného papíru.

Zpět nahoru