Přeskočit na Obsah

Představujeme naše zmrzlinové novinky

Publikováno:

Přemýšlíte, čím se osvěžit, nebo odměnit po náročném dni? Věříme, že dobrá zmrzlina přispívá k pohodě a každodenní radosti a že je vždy důvod, proč se nechat hýčkat.

Ice cream illustration

Jako přední světová společnost vyrábějící zmrzlinu a prodávající oblíbené značky jako Magnum, Míša, Cornetto, Ben & Jerry's, Algida a Breyers si uvědomujeme, že kromě dobré chuti je potřeba myslet i na množství cukru a kalorií v těchto oblíbených pochoutkách. V rámci naší globální strategie jsme proto významně snížili obsah cukru, 94% našich balených zmrzlin nepřesahuje 250 kcal na porci.

Nezapomínáme ani na ty, kteří mají např. dietní omezení jako například bezlepkovou dietu. I pro ně máme v našem portfoliu zmrzliny, které vyhovují těmto potřebám. Letos je to např. novinka Algida smile – Limetka & Máta. I vegani si přijdou na své, už jste ochutnali například Magnum Vegan nebo veganské příchutě oblíbené značky Ben & Jerry's?

U zmrzlin označených logem Responsibly Made for Kids dbáme nejen na zodpovědný vývoj, ale i zodpovědnou komunikaci a prodej. Všechny zmrzliny označené logem Responsibly Made for Kids splňují výživové závazky, které vychází z doporučení Světové zdravotnické organizace WHO.

Novinek jsme si pro vás nachystali opravdu mnoho, zde je malá ochutnávka:

Zpět nahoru