Přeskočit na Obsah

Zatočte se skvrnami a nechte se obklopit intenzivními vůněmi!

Publikováno:

Nová řada pracích přípravků Surf společnosti Unilever přichází na český trh. Zatočte se skvrnami a nechte se obklopit intenzivními vůněmi!

Surf mascot Surfy smiling

Praha, 5. května 2016 - Světoznámý expert na praní, oblíbená značka pracích přípravků Surf, z nichž se mohou spotřebitelé těšit již v některých zemích Evropy, v Latinské Americe, Asii, Austrálii i Africe, se nově dostává i na český trh. K dostání bude ve všech formátech – jako klasický prášek na praní, tekutý gel nebo ve formě moderních kapslí. Chcete-li skvěle odstranit nečistoty a navíc dodat vašemu prádlu podmanivou a dlouhotrvající vůni, při nejbližší příležitosti Surf vyzkoušejte! Naleznete jej ve většině obchodních řetězů a v drogériích po celém Česku.

Surf přistupuje k praní prádla jinak. Prostřednictvím veselého maskota Surfíka, který vznikl z mýdlové pěny, přináší do každodenního života více radosti a potěšení.Surf_three range_800x179

Surf Color, tedy růžová varianta Tropical Lily & Ylang Ylang a fialová varianta Iris & Spring Rose, jsou určené pro barevné prádlo. Oba druhy skvěle odstraňují nečistoty a navíc chrání intenzitu barev vašich módních kousků. Vůně přípravků na praní v růžovém balení je inspirována podmanivými květinovými tóny, fialová řada se naopak honosí okouzlujícím kořenitým aroma. Pro zářivě bílé prádlo je potom určena varianta Surf White ve světle modrém balení. Vůně White Orchid & Jasmine si vás získá pro své intenzivní ale přesto nevtíravé ovocné podtóny. Obsahuje složky, které vaše bílé prádlo doslova rozzáří.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena:

  • menší balení řady Surf (20 pracích dávek prášku / gelu nebo 15 kapslí na praní) = 129,90 Kč
  • velké balení (60 pracích dávek prášku / gelu nebo 45 kapslí na praní) = 329,90 Kč.


Zpět nahoru