Přeskočit na Obsah

Nový antiperspirant Rexona Active Shield

Publikováno:

98 % Čechů nesnese zápach potu – nový antiperspirant Rexona Active Shield pomáhá eliminovat bakterie, které ho způsobují

Rexona Banner

Češi a zápach potu

Zápach potu dokáže občas znepříjemnit život každému. Značka Rexona se ve svém nejaktuálnějším výzkumu1 zaměřila na to, jak tento problém vnímají Češi. Výsledky odhalily, že 98 % z nás nesnese, pokud jsme sami cítit potem, a v 96 % případů nám vadí, když jím zapáchá někdo v našem okolí. Nejčastěji se Češi potí u sportu (49 %), ve stresu (21 %), v zaměstnání či při provádění domácích prací (shodně po 11 %). 41 % dotazovaných ale neví, proč při tom vzniká zápach.

Proč pot zapáchá? Na vině jsou bakterie!

Pot sám o sobě cítit není, problémy způsobují bakterie, jež se v podpaží přirozeně vyskytují. Ze čtyř hlavních druhů jsou zde nejhojněji zastoupeny korynobakterie a stafylokoci, které zapříčiňují svým působením obávaný nepříjemný odér.

Antiperspirant Rexona Active Shield účinně bojuje se zápachem způsobeným bakteriemi

Právě pro účinný boj se zápachem způsobeným bakteriemi byl vyvinut nový antiperspirant Rexona Active Shield. Ten díky svému unikátnímu složení pomáhá eliminovat množství bakterií, a tím i zápach potu. Nový antiperspirant Rexona Active Shield obsahuje patentovanou technologii MotionsenseTM využívající principu postupného uvolňování vonné látky, jež zajišťuje pocit svěžesti po celý den. Navíc poskytuje 48hodinovou ochranu proti pocení.

Rexona Active Shield je charakteristická svojí svěží vůní. Dámská varianta okouzlí jiskřivými tóny citrusových plodů s nádechem zeleného listí a bobulovitého ovoce vyváženými elegantním základem s přídavkem jantaru, pižma a santalového dřeva.

 

Rexona - Men_Active Shield_344x250.jpg

Dámské antiperspiranty Rexona Active Shield jsou k dostání ve formě spreje, tuhého a kuličkového aplikátoru za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 77,90 Kč a pánské varianty spreje a tuhého sticku za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 77,90 Kč.


1

512 respondentů, ČR, 2016

Zpět nahoru