Přeskočit na Obsah

98 % žen by doporučilo sprchové gely Dove

Publikováno:

Dove Purely Pampering

Aktuální průzkum* provedený agenturou IPSOS se zaměřil na preference českých žen při volbě sprchových gelů. Odhalil, že 92 % respondentek někdy vyzkoušelo produkty značky Dove a 98 % z nich by je rovněž doporučilo ostatním. Pro 86 % dotazovaných žen jsou pak sprchové gely Dove synonymem jemnější a hydratované pokožky, což potvrdilo pozici značky coby specialisty na hydrataci.

Tuzemské portfolio Dove navíc aktuálně rozšiřuje novinka Dove Purely pampering smetana a pivoňka snoubící hladivé tóny sladké smetany s romantickou vůní pivoňkových květů. Nová varianta je přírůstkem do pečující řady, jež pokožku výjimečně hýčká a dodává jí intenzivní hydrataci. Stejně jako ostatní inovované sprchové gely Dove obsahuje jedinečnou technologii Nutrium

MoistureTM přispívající spolu s jemnými čisticími složkami a bohatou krémovou pěnou k obnově přirozené ochranné vrstvy pokožky i její vláčnosti hned po prvním osprchování.

Dermatoložka doc. MUDr. Monika Arenbergerová, Ph.D., říká: „Výběr správného sprchového gelu je základem účinné péče o pokožku. Sprchové gely Dove jí díky svému unikátnímu složení poskytují hned několik klíčových benefitů – jemné, ale efektivní čištění, podporu regenerace a především potřebnou hloubkovou hydrataci. Sprchování s nimi představuje první krok k dosažení nádherné a vláčné pokožky.“

Nový sprchový gel Dove Purely Pampering s vůní sladké smetany a pivoňky proměňuje sprchování v opravdový požitek a umožňuje vychutnat si minuty každé ženy určené péči o sebe sama na maximum.

Probuďte krásu své pokožky již během sprchování!

Dove přináší pět tipů dermatoložky Moniky Arenbergerové pro jemnou, hedvábnou a zářící pokožku:

1. Volte vlažnou vodu. Teplá sprcha nebo horká vana jsou velmi příjemné, ale ve skutečnosti pokožku připravují o její přirozenou vlhkost, což může vést až ke zhrubnutí. Vsaďte proto na vlažnou vodu, která pokožce zaručí hebkost a vláčnost.

2. Zkraťte sprchování. Dlouhodobé vystavení pokožky proudu tekoucí vody může přispívat k její dehydrataci či vysychání. Chcete-li kůži chránit, vyhněte se pobytu ve sprše delšímu více než 10–15 minut.

3. Čistá, ale hydratovaná pokožka. Nová řada sprchových gelů Dove má vynikající hydratační vlastnosti. Pomáhá tak pokožce udržet její přirozenou hydrataci.

4. Dopřejte si peeling. Peelingové sprchové rukavice nebo speciální kartáč pomáhají při odstraňování suché kůže a odumřelých buněk z vrchní vrstvy pokožky, jsou tak ideální pro ošetření míst s hrubšími částmi kůže (lokty, kolena, paty atd.).

5. Nezapomínejte na masáž. Masáž pokožky přináší nejen skvělý pocit uvolnění a relaxace, ale rovněž zlepšuje prokrvení a pomáhá udržovat zářivou pleť.

Aktuální tip!

Sprchový gel Dove Purely pampering smetana a pivoňka vytváří bohatou pěnu a jeho hřejivá, žensky svůdná vůně s nádechem pivoňky potěší vaše smysly. Tento jemný sprchový gel je obohacen o NutriumMoisture™, spojení hydratačních a pokožku vyživujících složek, které vaší pokožce pomáhá udržet si rovnováhu během sprchování a zároveň jí poskytuje potřebnou výživu. Vaše pokožka bude jemnější a hebčí již po prvním umytí. Nezávazná doporučená spotřebitelská cena je 72,90 Kč (250 ml).

Zpět nahoru