Kontaktní formulář

Tento formulář můžete použít pro dotazy či připomínky týkající se naší společnosti či produktů.

*Hvězdička značí povinné pole

Část 1 - Téma *

Prosím zvolte téma

Část 2 - Vaše zpráva

Prosím napište zprávu

Potvrďte svůj věk *

Informace, které jste uvedl/a výše, použijeme pro reakci na váš dotaz nebo požadavek. Tyto dotazy a žádosti nejsou považovány za důvěrné. Váš dotaz či požadavek bude předán příslušné osobě v rámci skupiny Unilever, která může působit v zemi bez zákonů o ochraně osobních údajů. Všechny skupiny společnosti Unilever jsou povinny dodržovat vnitřní předpisy ochrany osobních údajů, které vyžadují, aby byly podniknuty kroky k ochraně vašich osobních údajů, a proto mohou být použity pouze při reakci na váš dotaz nebo požadavek.

Tato webová stránka je spravována v USA hostitelskou organizací Syntegra (USA) Inc, nasmlouvanou společností Unilever PLC / Unilever NV. Vzhledem k tomu, že Spojené státy nemají zákony o ochraně dat týkajících se vašich osobních údajů, je hostitelská organizace smluvně vázána realizovat opatření na ochranu vašich osobních informací a zpracovávat je pouze v souladu s pokyny Unilever PLC / Unilever NV. Poskytnutím svých osobních údajů prostřednictvím této webové stránky dáváte souhlas k jejich zpracování výše popsaným způsobem skupině Unilever po celém světě a naší hostitelské organizaci v USA.

Unilever se zavazuje chránit vaše soukromí a zajistit, aby vaše osobní údaje byly chráněny. Další informace naleznete v našich Oznámení o ochraně osobních údajů, v Podmínkách používání a v Oznámení o používání souborů cookie.

Nahoru

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Neustále hledáme způsoby, jak se spojit s těmi, kteří sdílí zájem o udržitelnou budoucnost.

KONTAKTY

Spojte se se společností Unilever a týmy specialistů nebo najděte kontakty z celého světa.

Kontaktujte nás