Toggle Hledat

  1. Domů
  2. ...
  3. Studenti a absolventi
  4. Unilever International Internship Programme (UIIP)

Unilever International Internship Programme (UIIP)

UIIP v marketingu

V rámci šesti měsíční stáže se připojíš k našemu marketingovému týmu v globální centrále v Londýně nebo v evropské centrále v Rotterdamu. Budeš zde pracovat společně s Brand manažery na strategickém rozvoji našich ikonických značek jako Magnum, Dove, Lipton, Knorr nebo Hellmann’s.

UIIP v supply chain nebo financích

V rámci stáže budeš šest měsíců součástí Supply Chain nebo Finančního týmu v evropské centrále v Katowicích. Budeš mít možnost ovlivnit logistický řetězec napříč evropskými státy a budeš čelit výzvám v podobě vytváření udržitelných procesů našich různorodých produktů na několika trzích z finanční nebo logistické perspektivy.

Jsi připraven na další výzvu?

Jak to funguje...

UIIP je Internship program na plný pracovní úvazek, který je otevřený pro absolventy bakalářského nebo magisterského studia. Přihlásit se mohou absolventi do šesti měsíců po ukončení svého studia. Předchozí pracovní zkušenost v oboru bude kladně posuzována, není však podmínkou. Jako mezinárodnímu stážistovi Ti pomůžeme s nalezením vhodného ubytování přímo v nové lokalitě, stejně jako s náklady na základě místních podmínek. Budeš rovněž součástí interní komunity, která urychlí Tvůj další rozvoj.

Pokud se zajímáš o naše značky a business, máš silné analytické a komunikační dovednosti, jsi odolný týmový hráč se skvělými nápady – neváhej a přihlas se do UIIP.

Výběrový proces

UIIP se otevírá dvakrát ročně. Marketingové stáže začínají v březnu a září. Stáže v Supply Chain nebo Financích začínají v březnu a říjnu.

Přihlášky můžete zasílat během května do programů začínající v září/říjnu nebo během října do programů začínající v březnu. Výběrový proces zahrnuje vyplnění online přihlášky, telefonní pohovor a na závěr osobní pohovor.

UIIP - Poznej Michaela

UIIP - Poznej Michaela

Poslechni si příběh Michala, který dokončil mezinárodní stáž v evropské centrále Unileveru.

UIIP - Poznej Bertu

UIIP - Poznej Bertu

Poslechni si příběh Berty, která dokončila mezinárodní stáž v evropské centrále Unileveru.

Nahoru