Toggle Hledat

  1. Domů
  2. Kariéra
  3. Studenti a absolventi
  4. Pomoc při výběrovém řízení

Pomoc při výběrovém řízení

Kde mohu získat více informací? Pro více informací o výběrovém řízení včetně časového rozmezí kontaktujte Lucii Zelinkovou na

lucie.zelinkova@unilever.com.

Jaký je nejlepší způsob, jak vyplnit online registraci?

Unilever absolventský program je velmi konkurenční, proto je ve vašem zájmu, aby byla vaše registrace vyplněna správně a přesvědčivě a jevila se jako vhodná pro daný program a oblast, do které se hlásíte. Pokud máte potíže s odpověďmi na otázky, zamyslete se, zda je tento typ kariéry opravdu to, co chcete a na co se hodíte. Vyplňte svou registraci pečlivě

Toto je vaše první příležitost udělat dobrý dojem. Pokud zvládnete projít Assessment Centre, naši senior manažeři vaši registraci uvidí. Ujistěte se proto, že je vše správně a bez překlepů.

POUŽÍVEJTE PŘÍKLADY.

Přemýšlejte o tom, na co se vás ptáme, a zkuste používat příklady ze všech aspektů vašeho života – studentského, pracovního, osobního – abyste nás přesvědčili, že jste připraveni na danou pozici a míru zodpovědnosti.

Ve svých odpovědích buďte pečliví, struční a relevantní.

Zkontrolujte, že jste zadali správnou emailovou adresu a telefon.

Jedná se o jediný způsob, jak vás můžeme kontaktovat.

Co mám dělat během pohovoru?

BUĎTE SAMI SEBOU

Toto je velmi důležité zdůraznit. Nemá smysl říkat nám, co si myslíte, že chceme slyšet, nebo se něco učit nazpaměť. Přijímáme k nám takové lidi, u kterých věříme, že se jim v naší kultuře bude dařit. Předstírat, že jste jiní, by proto nebylo ku prospěchu nikoho.

BUĎTE POUTAVÍ A NADŠENÍ

Nespěchejte s odpověďmi na otázky, nebojte se kratší pauzy a rozmyslete si, jaký nejlepší příklad uvedete. Stručná, dobře promyšlená odpověď je nejlepší. Pokud si nejste jisti otázkou, nebojte se na ni zeptat znovu, abyste jí zcela porozuměli a dokázali na ni vhodně odpovědět.

BUĎTE UPŘÍMNÍ

Vyhýbáme se zavádějícím nebo uzavřeným otázkám. Měli byste každou otázku zodpovědět upřímně a věrohodně. Odpovězte podle toho, co vás napadá a odráží to vaše zkušenosti. Je to jediný způsob, jak můžeme věrně rozhodnout o tom, zda-li jste správný člověk pro nás a my pro vás.

UVÁDĚJTE OPRAVDOVÉ ŽIVOTNÍ PŘÍKLADY

Popřemýšlejte o pozicích, které jste zastávali, zodpovědnosti, kterou jste měli, a vašich úspěších ať už v osobním, studijním nebo pracovním kontextu.

POKLÁDEJTE OTÁZKY

Pohovory jsou oboustranný proces, proto se nebojte na cokoliv zeptat.

Jaké tipy máte pro Assessment Centre?

VYTĚŽTE Z TOHO MAXIMUM!

Tento den je navržen tak, aby nám poskytl reálný obraz vás a vašich kompetencí. Zjišťujeme, co vás pohání, a sledujeme, jestli je vám vlastní inovativní zápal a chuť pomoci Unileveru k lepším výsledkům. Stejně tak vám AC poskytne vhled do způsobu, jakým pracujeme, a dá příležitost setkat se s našimi senior lídry.

OZVĚTE SE

Během skupinového cvičení může být obtížné vyjádřit svůj názor mezi dalšími kandidáty, kteří se snaží o to samé. Ujistěte se, že se dostanete ke slovu a přidáte svůj vhled na problematiku. Pokud ničím nepřispějete a budete mlčet, nebudeme mít žádný důkaz, abychom vás v této aktivitě ohodnotili.

PŘIPRAVTE SE

Projděte si předem informace o našem oboru a oblasti, která vás zajímá. Ačkoliv je toto důležitá část výběrového řízení, zkuste nebýt ve stresu a nezapomínejte se usmívat!

Kde mohu získat více informací?

Pro více informací o výběrovém řízení včetně časového rozmezí specifického pro vaši zemi kontaktujte svůj lokální Unilever.

Nahoru