PROČ K NÁM?

Unilever se řadí mezi největší dodavatele potravin, výrobků pro péči o domácnost a výrobků pro osobní péči na světě. Do našeho portfolia spadá více než 400 značek, které mají své stálé místo v domácnostech po celém světě. Práce u nás však není jen o práci na světově známých značkách. Unilever nikdy nebyl jen obyčejným výrobcem rychloobrátkového zboží. Udržitelnost je naší neoddělitelnou součástí od samotného vzniku –naší vizí je udělat z udržitelnosti samozřejmost. Leží v srdci všeho, co Unilever dělá. Chceme být společností s posláním a vlastnit a rozvíjet značky, které mají jasně vymezené společenské nebo environmentální poslání, kterým přispívají k dobru planety a lidstva.

Bez nadšených a šikovných lidí to však nezvládneme. To je důvod, proč investujeme do rozvoje a osobního růstu našich zaměstnanců a lpíme na otevřené a přátelské pracovní kultuře, která těží z různorodosti.

Přidej se k nám! U nás najdeš to správné místo, kde tvoje práce dává smysl a má pozitivní dopad na byznys, společnost i svět kolem nás. Pracuj spolu s námi na celosvětově známých značkách, jako jsou Dove, Rexona, Axe, Hellmann‘s, Lipton, Algida, Magnum, Ben & Jerry’s, Cif nebo Domestos. Podílej se na tvorbě budoucnosti našich lokálních značek Savo a Míša. Spolupracuj na vývoji inovací, které povedou k růstu. Uč se od zkušených lídrů a skvělých kolegů, kteří ti pomohou dostat ze sebe to nejlepší. … navíc ve společnosti s posláním, mezinárodním působením a neformální firemní atmosférou.

Varování o podvodech spojených s náborem

V poslední době se v různých částech světa objevilo mnoho podvodů spojených s náborem, kdy jednotlivci kontaktují uchazeče o zaměstnání. Na základě tvrzení, že zastupují společnost Unilever, jim nabízejí pracovní pozice. Poté požadují platbu na pokrytí celé řady výdajů a administrativních nákladů.

Společnost Unilever ani organizace, které jednají jejím jménem, nebudou v žádné fázi náboru nikdy žádat o platbu.

V tomto případě jde o dlouhotrvající, sofistikovaný podvod využívaný zločineckými gangy, který se dotkl uchazečů o zaměstnání hledajících pracovní pozice u mnoha uznávaných organizací.

Tato sdělení jsou podvodná a nepocházejí od společnosti Unilever ani od jejích náborových partnerů.

Abyste se nestali obětí podvodu spojeného s náborem,

  • neodpovídejte na nevyžádané nabídky od lidí, které neznáte;
  • neprozrazujte osobní ani finanční údaje nikomu, koho neznáte;
  • u případných zaslaných dokumentů zkontrolujte, zda jsou napsány gramaticky a pravopisně správně, neboť právě to je často výstražným signálem podvodu;
  • dávejte si pozor na zaměstnavatele či zprostředkovatele, kteří používají e-mailovou adresu webmailu - například @Yahoo nebo @Hotmail;
  • umisťujte kurzor nad e-mailové adresy a kontrolujte podrobnosti odesílatele;
  • požaduje-li po vás jakýkoli náborář platbu, kontaktujte policii, jelikož jde s nejvyšší pravděpodobností o podvod.
Nahoru

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Neustále hledáme způsoby, jak se spojit s těmi, kteří sdílí zájem o udržitelnou budoucnost.

KONTAKTY

Spojte se se společností Unilever a týmy specialistů nebo najděte kontakty z celého světa.

Kontaktujte nás