Toggle Hledat

  1. Domů
  2. Kariéra

Kariéra ve společnosti Unilever

Globální ambicí společnosti Unilever není jen růst, ale také současně snižovat náš dopad na životní prostředí a zvyšovat pozitivní vliv na společnost. A jsou to naši lidé, kteří dokáží zaručit tyto ambiciózní cíle. To je důvod, proč investujeme do příležitostí rozvoje a osobního růstu našich zaměstnanců, nabízíme jim atraktivní benefity a jedinečnou pracovní kulturu, která vítá různorodost. Kariéra u nás je příležitostí stát se součástí jedné z celosvětově nejatraktivnějších společností a pracovat s oblíbenými značkami a lidmi pohánějícími udržitelný obchodní růst. V Unileveru měníme způsob podnikání k lepšímu. Buďte toho součástí i vy!

Zajímá vás dění z naší společnosti nebo aktuální otevřené pozice či studentské soutěže? Lajkněte nás na Facebooku a sledujte náš Unilever Careers Facebook.


Studenti a absolventi

Group of Unilever employees

Ve společnosti Unilever věříme v investice do lidí a naší budoucnosti. To je jeden z důvodů, proč jsme navrhli náš Unilever Plán udržitelného rozvoje (USLP) a klademe velký důraz na udržitelné inovace. Je to také důvod, proč vkládáme tolik energie do rozvoje našich budoucích lídrů.

Odborníci s praxí

Unliever Professionals

Máte již profesní zkušenosti? Přidejte se k nám a pracujte na našich skvělých značkách oblíbených po celém světě, zajímavých projektech a naplňování našeho Unilever Plánu udržitelného rozvoje. Přidejte se do přátelského týmu nadšených lidí, rozvíjejte naše známé značky a spojte s námi síly v naplňování našich ambiciózních cílů v udržitelnosti. Spojte svou kariérní cestu s jedním z nejatraktivnějších zaměstnavatelů na světě.

"V Unileveru věříme, že za naši silnou pozici na trhu a oblibu u spotřebitelů vděčíme našim šikovným a inspirativním lidem, oblíbeným značkám a udržitelnému obchodnímu modelu. Kombinace těchto klíčových faktorů je středobodem všeho, co děláme a co nás pohání kupředu."

Veronika Balíčková, HR ředitelka ČR/SR

Varování o podvodech spojených s náborem

V poslední době se v různých částech světa objevilo mnoho podvodů spojených s náborem, kdy jednotlivci kontaktují uchazeče o zaměstnání. Na základě tvrzení, že zastupují společnost Unilever, jim nabízejí pracovní pozice. Poté požadují platbu na pokrytí celé řady výdajů a administrativních nákladů.

Společnost Unilever ani organizace, které jednají jejím jménem, nebudou v žádné fázi náboru nikdy žádat o platbu.

V tomto případě jde o dlouhotrvající, sofistikovaný podvod využívaný zločineckými gangy, který se dotkl uchazečů o zaměstnání hledajících pracovní pozice u mnoha uznávaných organizací.

Tato sdělení jsou podvodná a nepocházejí od společnosti Unilever ani od jejích náborových partnerů.

Abyste se nestali obětí podvodu spojeného s náborem,

  • neodpovídejte na nevyžádané nabídky od lidí, které neznáte;
  • neprozrazujte osobní ani finanční údaje nikomu, koho neznáte;
  • u případných zaslaných dokumentů zkontrolujte, zda jsou napsány gramaticky a pravopisně správně, neboť právě to je často výstražným signálem podvodu;
  • dávejte si pozor na zaměstnavatele či zprostředkovatele, kteří používají e-mailovou adresu webmailu - například @Yahoo nebo @Hotmail;
  • umisťujte kurzor nad e-mailové adresy a kontrolujte podrobnosti odesílatele;
  • požaduje-li po vás jakýkoli náborář platbu, kontaktujte policii, jelikož jde s nejvyšší pravděpodobností o podvod.
Nahoru