1. Domů
  2. Kariéra

Kariéra

U nás najdete to správné místo, kde vaše práce dává smysl a má pozitivní dopad na byznys, společnost i svět kolem nás. Pracujte spolu s námi na celosvětově známých značkách, jako jsou Dove, Rexona, Lipton, Axe, Hellmann´s, Knorr, Algida, Magnum, Ben&Jerry’s nebo Domestos. Podílejte se na tvorbě budoucnosti našich lokálních značek Savo a Míša. Zlepšujte náš byznys. Spolupracujte na vývoji inovací, které povedou k růstu. Učte se od předních lídrů a výjimečných kolegů, kteří vám pomohou dostat ze sebe to nejlepší. Navíc ve firmě s posláním, mezinárodním přesahem a neformální firemní atmosférou.

Ať už jste studenti se zájmem o stáž, absolventi, kteří chtějí odstartovat svoji kariéru, anebo zkušení profesionálové, již chtějí zužitkovat svoje zkušenosti a posouvat se dále, u nás najde svou příležitost každý!

Nenašli jste níže vámi vysněnou pozici? Nezoufejte a napište naší Talent konzultantce na e-mail Zuzana.Kutkova@unilever.com, která se s vámi ráda spojí a prodiskutuje pracovní příležitosti přímo pro vás.


Informace k Unilever Future Leader's Programme 2019 (UFLP) najdete zde (PDF | 2MB) Přihlášky můžete posílat od 1. dubna! #uniquelyunilever

young unilever future leader program volunteers

Varování o podvodech spojených s náborem

V poslední době se v různých částech světa objevilo mnoho podvodů spojených s náborem, kdy jednotlivci kontaktují uchazeče o zaměstnání. Na základě tvrzení, že zastupují společnost Unilever, jim nabízejí pracovní pozice. Poté požadují platbu na pokrytí celé řady výdajů a administrativních nákladů.

Společnost Unilever ani organizace, které jednají jejím jménem, nebudou v žádné fázi náboru nikdy žádat o platbu.

V tomto případě jde o dlouhotrvající, sofistikovaný podvod využívaný zločineckými gangy, který se dotkl uchazečů o zaměstnání hledajících pracovní pozice u mnoha uznávaných organizací.

Tato sdělení jsou podvodná a nepocházejí od společnosti Unilever ani od jejích náborových partnerů.

Abyste se nestali obětí podvodu spojeného s náborem,

  • neodpovídejte na nevyžádané nabídky od lidí, které neznáte;
  • neprozrazujte osobní ani finanční údaje nikomu, koho neznáte;
  • u případných zaslaných dokumentů zkontrolujte, zda jsou napsány gramaticky a pravopisně správně, neboť právě to je často výstražným signálem podvodu;
  • dávejte si pozor na zaměstnavatele či zprostředkovatele, kteří používají e-mailovou adresu webmailu - například @Yahoo nebo @Hotmail;
  • umisťujte kurzor nad e-mailové adresy a kontrolujte podrobnosti odesílatele;
  • požaduje-li po vás jakýkoli náborář platbu, kontaktujte policii, jelikož jde s nejvyšší pravděpodobností o podvod.
Nahoru

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Neustále hledáme způsoby, jak se spojit s těmi, kteří sdílí zájem o udržitelnou budoucnost.

KONTAKTY

Spojte se se společností Unilever a týmy specialistů nebo najděte kontakty z celého světa.

Kontaktujte nás