Toggle Hledat

Zendium logo

Zendium

Jemné zubní pasty Zendium podporují přirozenou obranyschopnost úst a neobsahují pěnicí složku SLS. Chválí si je dospělí i děti!

Podpora přirozené obranyschopnosti ústní dutiny

Pokud udržujeme mikroflóru ústní dutiny v rovnováze pomocí správné preventivní péče a díky zdravému životnímu stylu dokáží naše ústa bojovat proti negativním vnějším vlivům i potenciálním příčinám vzniku zubního kazu. Problém ale může nastat ve chvíli, kdy je rovnováha v ústní dutině narušena. Při výběru zubní pasty je třeba volit produkty, které přirozené obranné mechanismy úst podporují a zároveň jsou šetrné k měkkým tkáním dutiny ústní. Jedinci s citlivými ústy, trpící suchostí nebo častou tvorbou aft v ústech, by měli používat zubní pasty bez obsahu pěnicí složky SLS, jež může velmi citlivá ústa dráždit. 

Zubní pasty Zendium s kombinací enzymů a proteinů poskytují ústům kompletní ochranu a navíc neobsahují pěnicí složku SLS. Portfolio produktů značky zahrnuje kromě několika variant past pro dospělé, také dvě zubní pasty pro péči o dětské zoubky, ústní vodu a nově i zubní kartáčky. Zendium se navíc v průzkumu mezi dentisty z Dánska, Švédska a Norska zařadilo mezi nejdůvěryhodnější skandinávské značky v segmentu ústní hygieny.

Pasty pro dospělé

ZENDIUM COMPLETE PROTECTION - Vyvinutá speciálně pro kompletní ochranu nejen vašich zubů, ale celé ústní dutiny.

ZENDIUM SENSITIVE - Produkt speciálně vyvinutý pro osoby s citlivými ústy.

ZENDIUM FRESH - Kompletní ochrana pro celá ústa s osvěžující příchutí máty.

ZENDIUM GENTLE WHITENING – Nová zubní pasta obnovuje přirozenou bělost zubů a zároveň je šetrná k zubní sklovině.

ÚSTNÍ VODA ZENDIUM COMPLETE PROTECTION - Ústní voda s jemnou chutí a bez alkoholu pomáhá bojovat proti příčinám vzniku problémů v dutině ústní. Není třeba ředit.

Zubní kartáčky ve třech provedeních s různými stupni měkkosti vyvinuté ve spolupráci s dentálními experty. Kartáček ZENDIUM CLINIC (měkký) má na špičce speciálně prodloužené štětinky uzpůsobené pro důkladné čištění mezizubních prostor. Zubní kartáček ZENDIUM COMPLETE PROTECTION (měkký) s kombinací měkkých a zakulacených štětin chrup čistí jemně, ale s maximální účinností. Kartáček ZENDIUM SENSITIVE (extra měkký) je vyvinutý na míru potřebám citlivých zubů. Má velmi tenké štětinky o průměru 0,01 mm.

Zendium range_850x460

Pasty pro děti

ZENDIUM JUNIOR 7+ - Zubní pasta s jemnou chutí pro děti ve věku 7 a více let. Složení je bohaté na enzymy a proteiny, které chrání a posilují nové trvalé zuby. 

ZENDIUM KIDS 1–6 - Zubní pasta s jemnou ovocnou příchutí pro děti ve věku 1 až 6 let. 

Zendium range
Nahoru