Toggle Hledat

Signal logo

Signal

Signal je značka ústní hygieny pro celou rodinu.

Hygiena a edukace

Značka Signal hraje klíčovou roli v edukaci dětí a jejich rodičů na poli ústní hygieny. Svými osvětovými projekty již přes 20let každý rok vzdělává stovky tisíc předškoláků a školáků, které vede ke správným návykům v ústní a zubní hygieně. Signal je zároveň partnerem asociace UNICEF a spolu s ní napomáhá k usnadnění přístupu k pitné vodě, tedy i k ústní hygieně ve školách v Mosambiku. 

Značka úzce spolupracuje rovněž s řadou expertů na výzkumech, které přispěly k uvedení hned několika revolučních produktů. V roce 2008 značka představila řadu zubních past Signal White Now, která se rychle prosadila jako jednička mezi bělícími pastami. V roce 2012 Signal ve spolupráci s chirurgy a zubaři uvedl na trh další novinku, řadu Signal Expert Protection. Ta včetně zubního kartáčku Signal Expert Vertical pokrývá kompletní špičkovou preventivní péči a znamená novou generaci péče o ústní a zubní hygienu. V roce 2014 značka opět mění podobu trhu a uvádí vůbec první zubní pastu určenou pro muže Signal White Now Men.

Inovace, vzdělávání a expertíza

Značka Signal zůstává věrná svým třem klíčovým pilířům: inovace, vzdělávání a expertíza, přičemž prioritou značky po celé dobu její existence zůstává vzdělávání. Značka realizovala množství výzkumů zaměřených na návyky v ústní hygieně, na jejichž základě dlouhodobě vzdělává děti a rodiče s cílem utvrdit zvyk čištění zubů dvakrát denně, a to ráno a večer. Dalším základním principem filosofie firmy je poskytnutí špičkové péče o celou rodinu. Portfolio Signal nabízí jak produkty pro děti od nejútlejšího věku, tak zubní pasty pro ženy a muže.

50 let inovací Signal

  • 1961: První zubní pasta s červenými a bílými pruhy 
  • 1977: První pasta s fluorem 1986: První pasta proti zubnímu kazu 
  • 1999: První pasta s okamžitým bělícím účinkem, Signal White Now 
  • 2012: První kartáček se štětinami v 90 stupňovém úhlu, Signal Expert Vertical 
  • 2014: První pasta speciálně navržená pro muže, Signal White Now Men

Jaké je složení našich produktů?

What's in our products?

Vyhledejte si ingredience našich značek pro osobní péči a pro domácnost

Kontaktní detaily společnosti Unilever

Czech Republic

Unilever Vietnam
156 Nguyen Luong Bang Avenue
Tan Phu Ward, District 7
Ho Chi Minh City
Vietnam

Nahoru