Toggle Hledat

Savo logo

Savo

SAVO vám umožní snadnější úklid a dokonalou čistotu vašeho domova. Je opravdu všestranným pomocníkem. Tradiční produkty jako Savo Original a Savo Prim obsahují jako dezinfekční látku chlornan sodný, který patří mezi nejúčinnější likvidátory bakterií vůbec. Spolehlivě zlikviduje také všechny škůdce v podobě virů a řas. Díky tomu tak patří SAVO již několik desetiletí ke špičce ve svém oboru a v dnešní době můžeme na pultech a v regálech obchodů nalézt široké portfolio produktů této tradiční české značky.

Bojovník proti špíně

Nepořádek, špína, bacily a bakterie. I ty jsou běžnou součástí našich domácností, ačkoli s nimi bojujeme ze všech sil a s co největší pečlivostí. Jenže ony jsou s námi pořád, vkrádají se do našich domovů téměř neviditelně, ale po čase jsou k nepřehlédnutí. Aby byl váš boj úspěšný, zvolte toho nejúčinnějšího pomocníka ze všech - čisticí a dezinfekční přípravky značky SAVO.

Přípravky Savo si hravě poradí také s úklidem všech povrchů v domácnosti, včetně podlah. Toaleta, vana i umyvadlo budou po jejich zásahu zářit čistotou. Pokud vlastníte studnu či bazén, pak Savo Original oceníte při pravidelné dezinfekci vody.

Jaké je složení našich produktů?

What's in our products?

Vyhledejte si ingredience našich značek pro osobní péči a pro domácnost

Kontaktní detaily společnosti Unilever

Unilever Vietnam
156 Nguyen Luong Bang Avenue
Tan Phu Ward, District 7
Ho Chi Minh City
Vietnam

Bezpečnostní listy

Woman checking product label in a supermarket

Přehled bezpečnostních listů výrobků pro péči o domácnost

Nahoru