Toggle Hledat

Rama logo

Rama

Výrobky Rama, to jsou produkty skvělé chuti vyrobené z kvalitních rostlinných olejů a tuků, které si můžete dopřát každý den.


Značka Rama je oblíbenou inovativní značkou, která zahrnuje mnoho různých produktů, vyrobených z velmi kvalitních rostlinných olejů.

Rama Classic, Rama Jemně slaná, Rama Lahodná máslová příchuť, Rama Lahodná máslová slaná, Rama Olivio a Rama Multivita obsahují esenciální mastné kyseliny omega 3 a 6. Výrobky vyhovují nejmodernějším výživovým doporučením, díky svému vyváženému nutričnímu složení jsou vhodnou součástí pestré vyvážené stravy při zdravém životním stylu. Doporučené denní množství margarínu Rama je 20g (odpovídá 2 lehce namazaným krajícům chleba). Výrobky Rama jsou zdrojem vitamínů A a D. Rama Multivita obsahuje navíc i vitamíny E, B1, B2, B6 a B12.

Ve studené i teplé kuchyni

Rama Classic je nejprodávanější margarín na českém trhu.* Obsahuje 60 % tuku, je vhodný jak ve studené kuchyni, tak v teplé kuchyni – na vaření nebo krátkodobé restování. Na smažení, pečení a vaření pokrmů je speciálně určen tekutý margarín Rama Culinesse, který se nepřepaluje a neprská.

Pochutnejte si na našich novinkách

Jste připraveni na úplně nový chuťový zážitek? O tom, že Rama skvěle chutná se můžete přesvědčit, pokud si k snídani namažete jednu z našich novinek.

Neuvěřitelně lehká a jemná je Rama Nadýchaná. Je to našlehaný margarín nepopsatelné chuti, který je tak jemný, že neporuší ani to nejkřehčí pečivo.

Další novinkou na trhu je Rama s máslem, která v sobě kombinuje to nejlepší, co nabízí Rama a máslo. Skvěle chutná a přitom se lehce roztírá. Od ostatních výrobků značky Rama se liší nejenom složením, ale i novým designem vaničky.

*Zdroj: AC Nielsen, únor 2014

Vše o margarínech

Věděli jste, že margarín lze vyrobit z pouhých pěti přírodních surovin? Že ho poprvé připravili v roce 1869 na dvoře Napoleona III.? Že je skvělý na pečení, vaření a v kuchyni s ním můžete kouzlit? Pokud navštívíte stránky www.vseomargarinech.cz , tak se dozvíte ještě více. Například se můžete dočíst, hodí-li se margarín pro vás a vaše recepty, i jak si stojí z hlediska výživových hodnot v porovnání s dalšími podobnými výrobky.

Věříme, že stránka „Vše o margarínech“, dokáže odpovědět na většinu vašich otázek. Pokud jste odpověď nenašli, můžete se nás kdykoli zeptat.

Vaše Vseomargarinech

Kontaktní detaily společnosti Unilever

Czech Republic

Unilever Vietnam
156 Nguyen Luong Bang Avenue
Tan Phu Ward, District 7
Ho Chi Minh City
Vietnam

Nahoru