Perla logo

Perla

Perla je margarín vyrobený z kvalitních rostlinných olejů a tuků, který si díky dobré chuti a nízké ceně získal stálé místo v ledničkách českých rodin.

Perla se vyplatí!

Perla patří k oblíbeným značkám na českém trhu. Nabízí několik variací za nízkou cenu.

Perla Máslová příchuť je vyrobená z kvalitních rostlinných olejů a tuků s přídavkem másla. Obsahuje 39 % tuku a je vhodná pro studenou kuchyni – k namazání na pečivo a pro přípravu nejrůznějších pomazánek.

Perla plus Vitamíny obsahuje 39 % tuku a navíc vitamíny A, D3, B1, B2, B6, B12. Je určena pro použití ve studené kuchyni, k namazání na pečivo a pro přípravu pomazánek

Perla Máslová příchuť se špetkou soli obsahuje kombinaci rostlinných olejů a tuků (39 %) s přídavkem másla a soli. Skvěle chutná na pečivu a hodí se i pro přípravu nejrůznějších pomazánek.

Perla Tip je rostlinný roztíratelný tuk, který obsahuje 20 % tuku a vitamíny A a D3. Je určena pro studenou kuchyni. Díky nízkému obsahu tuku je Perla Tip vhodná součást stravy zaměřené na snižování příjmu tuku v potravě.

Vše o margarínech

Věděli jste, že margarín lze vyrobit z pouhých pěti přírodních surovin? Že ho poprvé připravili v roce 1869 na dvoře Napoleona III.? Že je skvělý na pečení, vaření a v kuchyni s ním můžete kouzlit? Pokud navštívíte stránky www.vseomargarinech.cz , tak se dozvíte ještě více. Například se můžete dočíst, hodí-li se margarín pro vás a vaše recepty, i jak si stojí z hlediska výživových hodnot v porovnání s dalšími podobnými výrobky.

Věříme, že stránka „Vše o margarínech“, dokáže odpovědět na většinu vašich otázek. Pokud jste odpověď nenašli, můžete se nás kdykoli zeptat. Vaše Vseomargarinech

Kontaktní detaily společnosti Unilever

Czech Republic

Unilever Vietnam
156 Nguyen Luong Bang Avenue
Tan Phu Ward, District 7
Ho Chi Minh City
Vietnam

Nahoru