Knorr logo

Knorr

Značka Knorr věří, že na dobrém jídle záleží. Není pouhým zdrojem energie, dobré jídlo je pravým kořením života, vykouzlí úsměv, ale i spojí přátele a rodinu.

Nechte se inspirovat značkou knorr!

Vyberte si praktické pomocníky do vaší kuchyně v podobě produktů Knorr, které vám zkrátí a zpříjemní čas strávený u vaření. Široká škála produktů Knorr nabízí mimo jiné polévky, bujóny, hotové jíšky, marinády, salátové dressingy. Pokud přemýšlíte, co uvařit dnes k večeři, není nic jednoduššího, něž sáhnout po řadě Knorr Inspirace a originální nápad je tu!

Ochutnejte ten rozdíl

Chcete-li připravit něco jedinečného, co by připomínalo příjemně strávené letní večery v zajetí neodolatelných masových chutí a vůní, není nic snazšího, než vyzkoušet produkty z řady Knorr Inspirace. Knorr Inspirace nabízí plno nápadů pro snadnou přípravu chutných jídel. Přesvědčte se sami, že například kombinace masa a dipu přinese do vašeho domova příjemný nádech letní atmosféry a pohody.

Knorr ví, že příprava dobrého jídla by měla být potěšením. Velkou oblibu si v kuchyni získaly výrobky značky Knorr, jako jsou polévky, rychlé svačinky v podobě instatních polévek či velmi chutných nudlí.

Vaření, ať už pro rodinu či přátele, by nemělo být jen každodenní rutinou – je to příležitost k relaxaci i nebývalému tvůrčímu vyžití. Stačí si jen přizvat na pomoc ty správné ingredience. Vyzkoušejte Knorr Bohatý bujón, který vám nabízí zcela nové chuťové zážitky při přípravě vašich oblíbených jídel. Díky želatinové konzistenci se lehce rozpouští jak v polévkách, tak omáčkách či zeleninových jídlech. Bohatý Bujón Knorr dodá vašemu jídlu tu pravou chuť!

Snadné vaření

Knorr vám nabízí kvalitní výrobky, které vám umožní vařit chutně, kreativně a originálně, snadno a rychleji. Užívejte života plnými doušky, vychutnejte krásné chvíle s přáteli a rodinou, protože s Knorr se můžete spolehnout, že vám i vašim blízkým bude vždy chutnat.

Zdravě a chutně

Šéfkuchaři Knorr dbají na pečlivý výběr kvalitních surovin a jejich profesionální zpracování. Produkty Knorr obsahují sušenou zeleninu a bylinky, které zrály na slunci, byly sklizeny v ideální fázi zrání a šetrně sušeny, aby si zachovaly svoji skvělou chuť. Díky propojení přírody a moderních technologií zpracování, Knorr zachovává výrobkům „chuť přírody” bez použití konzervantů, umělých barviv a přidaného glutamátu.*

*Bez konzervantů, umělých barviv a přidaného glutamátu – platí pro vybrané výrobky Knorr.

Kontaktní detaily společnosti Unilever

Czech Republic

Unilever Vietnam
156 Nguyen Luong Bang Avenue
Tan Phu Ward, District 7
Ho Chi Minh City
Vietnam

Nahoru